Skocz do zawartości
Orgiusz

Doom: Reveal

Rekomendowane odpowiedzi

Quakecon. Dla weteranów hasło niczym Mekka dla wyznawców Islamu. Jak Watykan dla Katolików. Jak Jack Daniels dla degustatorów burbona. Czekaj... Wróć...

 

Będzie się działo - po latach od ostatniej produkcji ze studia id Software - Rage, po burzliwych newsach o odejściu Johna Carmacka z firmy, po informacjach o rodzeniu się w bólach kolejnej części mamy teaser który powie coś więcej na imprezie dla fanów FPS pamiętających 9600bps.

 

 

 

 

Za tydzień zrobi się gorąco.

http://doom.com/

edit:

miesiąc

Edytowane przez Orgiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa czyżby drugi kultowy (po ostatnim Wolfie) FPS od lat. Bo jak patrzę na te wszystkie Battlefieldy i Cod'y dla gimbusów to nóż się w kieszeni otwiera. Czekam również. Jako stary wyjadacz, wieloletni gracz Q2 i Q3 mam duże oczekiwania co do tego tytułu.

Edytowane przez Devil
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im większa legenda tym wyższe oczekiwania. Hype na marketing po ostatnim tworze pod kątem technicznym nie wyszedł. To samo było z mega rozczarowaniem bugami BF4, jakością grafiki - Watch_Dogs. Jakby to nie zabrzmiało - weterani którzy jeszcze jarają się grami potrafią czerpać przyjemność z produkcji która nie wygląda jak papka ale ma grywalność. Ale to się nie sprzedaje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie nic nie pokazali, ale i tak "jaram się". Choć w sumie do tej pory lubię wrócić co jakiś czas do tytułów uznanych za brzydkie kaczątka id software, czyli Doom-a 3 i Quake-a 4, więc wiele mi nie trzeba. :D
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli moda na nie pokazywanie gier nadal trwa. A jak już pokazują to i tak wychodzi jak wychodzi, jak Watch Dogs ;). A tak na powaznie to jestem spokojny o tą grę i jakby nie miała wyglądac to i tak kupię.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę nietrafione porównanie. W_D był pompowany jak bańka która prysła po premierze. Nowy Doom jest raczej pod względem marketingu o wiele bardziej powściągliwy. Być może id po Rage zdało sobie sprawę żeby nie składać obietnic bez pokrycia?

 

Oby 660 pociągnęło w fHD tą produkcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałem tego poważnie przecież ;) ID ma zaupełnie inne podejście i do tego od wielu lat znacznie uboższą biblioteke gier. I każda w jakimś stopniu jest dobra. Rage prócz grafiki był naprawdę ok.  Co do wymagań raczej byłbym spokojny. ID Tech 6 to pewnie i tak ewolucja poprzedniego silnika. Więc jak najnowszy Wolf Ci działa na ok to najnowszy DooM tez pewnie pójdzie. Zależy jak będzie z optymalizacją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doom jako protoplasta dzisiejszych FPSów jest zażenowany poziomem dzisiejszych CODów i BFów więc powraca w wielkim królewskim stylu aby pokazać dzisiejszym FPSom gdzie ich miejsce w szeregu. Moje oczekiwania maksymalne, a dla id presja nie mała. Pozdrawiam.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...