Skocz do zawartości
gabrjel

Aktualizacja sprzętu - wymiana karty graficznej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Pragnę wymienić swoją podstarzałą już kartę graficzną 8800GT na coś nowszego, by pograć sobie w coś nowszego. Karta ostatnio mnie zadziwiła na Battlefield 3, gdzie w rozdzielczości 1920 x 1080 i minimalnych ustawieniach klatki nie spadały poniżej 30, dzięki czemu dało się grać :) a myślałem, że nie poradzi sobie z taką grą :P lecz teraz postanowiłem zainwestować w jakąś lepszą kartę graficzną i mam dylemat co kupić. Myślę, o MSi GTX 750 Ti (cena ok. 550 zł). Ale tak naprawdę, to nie wiem co będzie pasować do mojego zestawu, który obecnie mam. Wiem, że przy zmianie karty konieczna będzie również wymiana zasilacza. Planuję wydać max 700 zł na lepsze osiągi graficzne, np. w Battlefield 3, aby móc grać na średnich z dobrym fps (jeśli to w ogóle możliwe) czy inne gry. Koniec tych wywodów. Mój zestaw to:

Płyta główna: Gigabyte M52L-S3
Procesor: AMD Phenom X4 9550 (standardowe chłodzenie)
RAM: DDR2 1800MHz, 6GB
Karta graficzna: NVIDIA GeForce 8800 GT 512 MB (Arctic Cooling Accelero X1)

Zasilacz: ModeCom MC 530 Carbon

System: Windows 7 64bit

 

Na obecny czas o dziwno nie jest źle. Przy większym wysiłku karta graficzna zaczyna się chłodzić, co objawia się głośnym jej wentylowaniem, co trochę mi przeszkadza. Chciałbym najlepsze rozwiązanie dla polepszenia sytuacji graficznej mojego sprzętu do ceny ok. 700 zł. Z góry dziękuję za pomoc w znalezieniu antidotum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...