Skocz do zawartości
co3en

mała drukarka laserowa jaka ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

szukam małej (nawet bardzo małej) drukarki laserowej z tanimi tonerami. Macie może jakieś pomysły ? Ja niestety w tym temacie zupenie niczego nie ogarniam i nawet nie bedzo mogę cokolwiek samemu wybrać. Zdaję się więc zupełnie na wasze podpowiedzi :)

Jeżli chodzi o cenę to mogę wydać do 350 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jakiś czas temu kupiłem Xerox Phaser 3010. Sam szukałem niedrogiej i małej drukarki a ta akurat była w promocji za 170 zł (teraz można kupić za około 200 zł). Drukarka drukuje ładnie i szybko, toner (zamiennik) to koszt około 20-30 zł przy wydajności 2200 stron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę miesięcy temu kupowałem drukarkę HP LaserJet P1102W w okazyjnej cenie i jestem zadowolony. Drukarka sprawdza się znakomicie. Drukuje bardzo szybko, jakość druku jest rewlacyjna, prosta w obsłudze, funkcja wifi, nie zajmuje zbyt wiele miejsca. Moim zdaniem powinna w zupełności spełnić Twoje oczekiwania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi kupiłem xeroxa bo był najmniejszy i nie wiedziałem, ze jest hp z WiFi. Drukarka jest mega szybka tylko ... brak jej WiFi albo bletootha bo pracuje jako przenośna, a tak byłby jeden kabelek mniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś z was mógłby mi polecic jakąś przenośną drukarkę do etykiet? Od jakiegoś czasu szuka dobrego jakościowo i niedrogiego sprzetu. Z tego co wyczytałem to tutaj drukarki-brady.pl - Drukarki Etykiet mozna dostać w na prawdę korzystnej cenie, a do tego sporo osób chwali je jako na prawde dobre i solidne urządzenia. Może ktoś z was wie coś więcej na ten temat i może mi podpowiedzieć co powinienem w tej sytuacji zrobić?

Edytowane przez Loipeld

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...