Skocz do zawartości
Topoll113

Tani zestaw komputerowy do gier

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Postanowiłem złożyć tani komputer do gier na używanych podzespoałch, wstępnie mam już konfiguracje i prosił bym o opinie co do niej.

Płyta główna : Gigabyte GA-970A-UD3

Procesor: Amd Athlon II x4 620 / Amd Phenom II x2 550

Ram: Good Ram play 1600mhz

Karta Graficzna: Radeon HD5870

Zasilacz: Corsair VS 450W

Tzn płyte główną już mam , chodzi mi o reszte jak to będzie współpracować.

 

Pozdrawiam .

Edytowane przez Topoll113

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz czy uda ci się zmienić procesor na phenom x4 955. Jeżeli będziesz chciał pograć w Watch dogsa to będziesz potrzebował 8GB RAM, gdzie myślę, że Watch Dogs na średnich będzie granicami możliwości tego zestawu, nie wiem np. jak już będzie w przypadku wiedzmina 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A phenom x4 960t , jest w podobnej cenie co phenom x4 955 a jest mozliwosc odblokowania  podono do 6 rdzeni, co o tym sądzicie ?

Bo patrząc po testach procesorów to phenomy wydajnosciowo są lepsze od tych fx 4 rdzeniowych.

I jeszcze takie pytanie mam , ten zasilacz starczy do tego cofigu, przy lekkkim OC?

I czy wogóle będzie możliwość jakiegokolwiek OC na tej płycie głównej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...