Skocz do zawartości
Paweł Skiba

Laptop/ultrabook do 2000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Kieruje się do was z prośbą o pomoc w znalezieniu odpowiedniego sprzętu na studia. Podstawowymi kryteriami którymi się kieruję są :

- mobilność (chciałbym żeby był lekki i poręczny żebym mógł go wszędzie ze sobą zabierać i nie odczuwał wagi jego gabarytów)

- wydajność ( nie chcę go używać do wymagających gier, raczej podstawowe funkcje jak internet i Office ale nie chce żeby łapał zadyszkę przy kilku uruchomionych procesach)

Myślę, że procesor Intel i3, 4 GB RAM i dysk SSD byłby dla mnie wystarczającym połączeniem. Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś kto pomoże mi w znalezieniu optymalnego laptopa, spełniającego moje oczekiwania. Z góry dziękuję za wszelką pomoc :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupisz za 2k laptopa 13,3-14" z dyskiem SSD ważącego poniżej 2kg. Za 2100 masz biznesowego Della vostro 14,1" ważącego półtora kg, procesor i3 niskonapięciowy (słabszy niż standardowy i3), brak dysku SSD, niezła jakość wykonania, 3 lata gwarancji NBD

http://www.x-kom.pl/p/161123-notebook-laptop-14-1-dell-vostro-5470-i3-4010u-4gb-500.html?partnerid=100180188&sm12=NTA=&ts=1405961967&token=01a74b2eef3a3bf9cbe754f82504b366

Edytowane przez kaijitsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PurePC był test tego laptopa więc możesz zobaczyć jak sie plasuje wydajność tego AMD

http://www.purepc.pl/notebooki/test_samsung_ativ_book_9_lite_alternatywa_dla_ultrabookow?page=0,3

 

Wołałbym biznesowego della z długą gwarancją niż takiego samsunga. Dopłata nie jest wielka a w razie awarii masz zagwarantowany szybki czas reakcji ze strony serwisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko system to wydatek rzędu 300 zł :( też miałem go na oku ale myślałem, że ktoś mi tu doradzi coś innego. Mam nadzieje, że będzie dobrym wyborem. Wielkie dzięki za pomoc :)

 

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

Nie wiem jak to działa ale temat do zamknięcia :)

 

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Jankarp

Popatrz sobie jeszcze na laptopy laptopy z serii Lenovo IdeaPad G500H (tam jest ich cała seria, różią się jedynie podzespołami).

Przyzwoicie prezentuje sie w tej opcji ten tutaj http://www.skapiec.pl/site/cat/17/comp/7914487#techniczne

Procek Core i3 3110M (m na końcu oznacza, że jest nowszej generacji);

Ram: 4 GB (można ewentualnie rozszerzyć do 8 GB),

System: Windows 8;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...