Skocz do zawartości
ampel

Rozłączająca się myszka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od nie dawna dręczy mnie problem z myszką która co 10-15 minut rozłącza się słysząc typowy dźwięk w systemie a co dziwne temu wszystkiemu towarzyszy nagle zapalona dioda przy zmianie dpi (Mysz Steelseries xai). Zazwyczaj załącza się sama, lecz czasami gaśnie i na ekranie u spodu myszki pokazuje się nazwa i wersja myszki. Mysz testowałem na innym komputerze i nie było problemu, więc można wykluczyć naderwany kabel. Na komputerze wykonałem już następujące czynności:

- Przeskanowanie całego komputera przez antywirus AVG
- Przeskanowanie całego komputera przez program SpyHunter
- Odznaczenie w menadżerze urządzeń "Zezwalaj komputerowi na wyłączenie..."
- Podłączenie myszki pod inne wejście ( przednie,tylne każde wejście przetestowałem :/)
- Zainstalowanie ponownie sterowników do myszki usuwając je w menadżerze urządzeń

Płyta główna to Gigabyte Technology Co. Ltd. Model: H81M-S1  (Sprawdzone za pomocą programu CPU-Z)

System operacyjny: Windows 7 Professional 64 bit

Dodam jeszcze że komputer jest nowy kupiony jakieś 4/5 miesiące temu.


Przeszukałem już chyba cały internet i żadna z powyższych czynności nie naprawiła mojego problemu. Mam nadzieję że szybko otrzymam pomoc w naprawie tego błędu bo przez to nie jestem w stanie normalnie funkcjonować na komputerze a co dopiero grać matchmakingi w cs go :/

Pozdrawiam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...