Skocz do zawartości
mameos

Problem po zmianie prędkości

Rekomendowane odpowiedzi

Od dzisiaj mam nową prędkość (skok z 2 do 20 i możliwe 80) tak czy siak internet działa bez zrywów na komputerze podłączonym do internetu po kablu. Niestety mój komputer jest podłączony przez Wi-Fi i niestety co jakiś czas (po zmianie prędkości się to zrobiło) wywala po prostu przestaje odnajdywać sieć - piszę iż nic nie może znaleźć po wyjęciu i włożeniu pałki od WIFi z powrotem działa... Zdaje mi się iż problem występuje tylko przy pobieraniu... Czy to problem mojego modułu WiFi? (Edimax) Czy może czegoś innego? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym iż nie za bardzo wiem co to za model ,a jedyne co jest napisane w urządzeniach Karta Edmiax N-lite Adapter USB...Dodatkowo strasznie się grzeje... I wywala nie tylko przy ściąganiu...


Właściwie to odkryłem iż ilekroć wifi trochę podziała to zaczyna się grzać i wywalać...


Ściągnąłem w końcu najnowsze aktualizacje zobaczę co wyjdzie...


[gluteus maximus],  co jakiś czas mi się nagrzewa i wywala internet... Może trzeba się zaopatrzyć w nową kartę sieciową?

Edytowane przez mameos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra jest nowa karta sieciowa i działa pięknie ,ale... no właśnie co jakiś czas rozłącza internet na 30 sekund , po prostu sieć znika na ten czas... Różnie to bywa raz rozłączy po godzinie raz po 5 ,a raz po 5 minutach... Aktualne sterowniki w karcie i ruterze. Szukałem rozwiązania na różnych forach ,ale nic , zauważyłem ,że to co mnie łączy z tymi problemami to Telekompromitacja Polska i ruter marki TP-Link.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...