Skocz do zawartości

Aktualności

Artykuły

Może Cię zainteresować

Armored Warfare - WoT w czasach współczesnych

Rozpoczęty przez ath, sie 14 2014 20:40

163 odpowiedzi w tym temacie

ath
  • ath
  • Uczestnik
  • Stały użytkownik
  • 10337 postów

337804954.jpg

http://aw.my.com/us/#

Armored Warfare to zręcznościowa gra MMO odtwarzająca starcia pancerne. Produkcja korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami i opracowało ją studio Obsidian Entertainment.

Akcja gry została osadzona w czasach współczesnych. Dzięki temu uzyskujemy możliwość pokierowania nowoczesnymi czołgami oraz pojazdami opancerzonymi. Projekt koncentruje się wyłącznie na starciach wieloosobowych. Armored Warfare oferuje spory wybór trybów zabawy. Możemy zmierzyć się z innymi graczami w ramach starć PvP lub połączyć z nimi siły w kooperacyjnych kampaniach. Dostępne są zarówno misje dla samotnych wilków, jak i te wymagające ścisłej współpracy z towarzyszami broni.

Celem autorów było dostarczenie dynamicznych sieciowych bitew, dlatego rozgrywka ma charakter zręcznościowy i nie kładzie nacisku na maksymalny realizm. Mimo prostego sterowania, autorzy włożyli dużo wysiłku w to, by każda maszyna zachowywała się inaczej. Pomiędzy starciami dużo czasu spędzamy na modyfikowaniu i ulepszaniu posiadanych maszyn. Cały ten system oferuje sporą swobodę wyboru, tak abyśmy mogli dopasować sprzęt do własnego stylu rozgrywki.

Armored Warfare powstało w oparciu o silnik CryEngine. Technologia ta nie tylko zapewniła wysoki poziom detali, ale umożliwiła również wprowadzenie pól bitewnych, na których możliwe jest zniszczenie praktycznie każdego widocznego elementu. Dzięki temu lokacje ulegają regularnym zmianom, co znacząco urozmaici przebieg starć.

http://www.gry-onlin...16.asp?ID=23547

http://www.gry-onlin...022.asp?ID=9907

• 0

leven
  • leven
  • Uczestnik
  • Stały użytkownik
  • 1897 postów

Ja się parę miesięcy temu zapisałem na beta testy i do dziś dnia cisza :P

No i nareszcie porządny silnik gry, a nie jakiś, jak to opisywali inni użytkownicy, silnik z przeglądarki :P

Wielordzeniowość, świetny mechanizm niszczenia obiektów, sporo fizyki cząsteczek, itp.

To musi fajnie wyglądać.

Tylko kiedy pojawi się beta test, nie mówiąc o pełnej wersji gry ?

Użytkownik leven edytował ten post 14 sierpień 2014 - 21:32

• 0

I3 3220 / ASROCK Z77 PRO3 / DUAL 8 GB 1866 MHZ  CL9 / GIGABYTE GTX 1060 6GB ITX / SSD 60 GB  +  WL640GSA6454G / ZALMAN 600 HP / LG 1080p / WIN 10 PRO  64 BIT

reyden
  • reyden
  • Uczestnik
  • Stały użytkownik
  • 11055 postów

WT GF też ma dużo lepszy silnik , grafikę , fizykę etc. ale jednak WoT to to nie jest .

Sporo ludzi którzy zagrali w betę GF szybko z niej rezygnowali .

Zobaczymy jak będzie z AW - filmiki są dość apetyczne ale WT GF czy nawet WoT miał apetyczne filmiki .

• 0

E5200 Cooled by Karakorum | Asus P5QL-E | 4GB DDR2 800 mhz |Asus HD4850 512MB | Transcend SSD370 128GB + Toshiba 1TB i WD 320GB | Corsair VX 450W | CM Elite 335

Kacimiierz

wszystko zależy od tego w którą stronę pójdą twórcy gry - czy bardziej w kierunku arcade czy bardziej realistycznie.

Ground forces chyba za bardzo poszło w realistykę i dlatego polegli. 

Ciekaw jestem jak to będzie wyglądało.

• 0

kelcior
  • kelcior
  • Uczestnik
  • Stały użytkownik
  • 2273 postów

Beta = Q1 2015.

Tapnięte @ Nexus 7 II.
  • 0

¬ CPU: Intel i5-4690 ¬ MOBO: GA-B85M-D3H ¬ RAM: Crucial Ballistix LP 2x8GB 1600Mhz CL8 (7-7-8-18 1600MHz 1.45v) ¬

¬ GPU: ZOTAC GTX 1060 AMP! 6GB (@1902 / 2202MHz) ¬ HDD: Seagate 2TB ST2000DM001 ¬ PSU: Cooler Master G550M ¬

WaszQ
  • WaszQ
  • Uczestnik
  • Stały użytkownik
  • 395 postów

wszystko zależy od tego w którą stronę pójdą twórcy gry - czy bardziej w kierunku arcade czy bardziej realistycznie.

Ground forces chyba za bardzo poszło w realistykę i dlatego polegli. 

Ciekaw jestem jak to będzie wyglądało.

Problem w tym, że GF nie poszło ani w realizm ani w arcade i "zawisło w matni" skończyło się na tym, że żadna grupa nie jest zadowolona ani "niedzielni gracze" ani starzy wyjadacze, którzy oczekiwali czołgowej wersji Ił 2/ Red Orchestra.

Bardzo przejrzysta mapa od razu pozwala odnaleźć się na polu bitwy, wszystkie zniszczenia modułów są czytelnie przedstawiane na pasku interfejsu, a specjalne oznaczenia na celowniku umożliwiają szybkie zlokalizowanie słabych oraz silnych punktów przeciwnika, nawet bez posiadania jakiejkolwiek wiedzy na temat wrogiej maszyny

Jeśli to będzie "zielony krzyżyk" to chyba długo w niej nie zagrzeje.

• 0

i5 3470 ---- Msi b75 e33---- GOODRAM 4gb 1333mhz----HD7950 WF3X---- SSD 256gb----Thermaltake Smart SE Modular 530w

ath
  • ath
  • Uczestnik
  • Stały użytkownik
  • 10337 postów

• 1

demon92
  • demon92
  • Uczestnik
  • Stały użytkownik
  • 1322 postów

Czy tylko ja mam wrażenie, że oglądam WoT 2.0 ? :D

• 0

reyden
  • reyden
  • Uczestnik
  • Stały użytkownik
  • 11055 postów

Faktycznie , w wielu miejscach przypomina WoT-a .

Zobaczymy jak to będzie na prawdę wyglądać , gra ala WoT 6.x lub starszy w realiach współczesnych mi aż tak nie przeszkadza .

• 0

E5200 Cooled by Karakorum | Asus P5QL-E | 4GB DDR2 800 mhz |Asus HD4850 512MB | Transcend SSD370 128GB + Toshiba 1TB i WD 320GB | Corsair VX 450W | CM Elite 335

Yog-Sothoth

W wielu? Ja bym powiedział że tylko w dwóch nie przypomina - grafice i okresie czasowym, reszta to większa lub mniejsza kopia WoT i modów (min. celownik Jimbo). Martwi mnie to, bo skoro nie potrafią sami wymyślić tak podstawowych rzeczy, to można się spodziewać kolejnej kupy na fali popularności WoT.

• 1
[i'>signature download error[/i'>

ath
  • ath
  • Uczestnik
  • Stały użytkownik
  • 10337 postów

Konkurencja może tylko podziałać na korzyść tych wszystkich tytułów, które będą ze sobą konkurować.

• 0

Szawel
  • Szawel
  • Uczestnik
  • Stały użytkownik
  • 3360 postów

Dla mnie to bardziej wygląda jak taki ubogi brat Battlefield w trybie tank only.

• 0

PUSZKA (Z3 Plus): i5-5675C + Fortis 3 / MSI Z97-G43 / 16GB RipjawsX 2133 CL9 / PSU: CM G550M / Gigabyte R9 280X OC rev.2.0 -> GTX 960 JetStream -> 980Ti MATRIX GAMING (oddany) -> Iris Pro 6200 -> R9 Fury Nitro

Wyświetlator: LG 24MP55 IPS / Samsung 40F6400AW + PS4 slim 1TB.

LAPEK i5-480M / 6GB / HD5650@6570M

okna 8.1 64bit @ 1SSD + gry @ 2SSD + magazyn @ HDD

mobilnie xperia Z3

"Na razie się pogodzili ale za rok, półtorej... Los jaki wicher... Łaska fanboya na pstrym koniu jeździ..."

WaszQ
  • WaszQ
  • Uczestnik
  • Stały użytkownik
  • 395 postów

Najbardziej podobna dla mnie to do Ground War Tanks.

• 0

i5 3470 ---- Msi b75 e33---- GOODRAM 4gb 1333mhz----HD7950 WF3X---- SSD 256gb----Thermaltake Smart SE Modular 530w

ath
  • ath
  • Uczestnik
  • Stały użytkownik
  • 10337 postów

• 0

ath
  • ath
  • Uczestnik
  • Stały użytkownik
  • 10337 postów

• 0

ath
  • ath
  • Uczestnik
  • Stały użytkownik
  • 10337 postów

https://m.youtube.co...h?v=qXM_tCzvfmM
  • 0

radiergummi

Wszystko fajnie tylko powinni być już być na etapie bety, a na ta chwilę nie wiadomo czy w tym roku pogramy.

• 0

i5 2500K (L041C124) @ 5GHz + Scythe Mugen 2 rev. B | ASRock P67 Extreme4 B3 UEFI L3.19 | G.Skill 2x8GB DDR3 2133 | MSI Radeon RX 470 4GB | ADATA SP900 256GB SSD, Seagate BarraCuda 1TB, Samsung F4 EG 2TB | 24" HP LP2475w | EVGA SuperNOVA G2 750W | Fractal Design Define R3 | Windows 10 64 bit

ath
  • ath
  • Uczestnik
  • Stały użytkownik
  • 10337 postów

Nie jest powiedziane, że ten build który dostali streamerzy był ostatnim jaki wyszedł.

• 0

WaszQ
  • WaszQ
  • Uczestnik
  • Stały użytkownik
  • 395 postów

Plotki na forum AW wieszczą wiosnę jako termin CBT.

• 0

dumpmuzgu

będzie można załapać się jakoś na CBT?

• 0

PC

Xbox360

PS3

Kacimiierz

Jeśli te dodatkowe płyty pancerza i pancerz reaktywny działają tak jak mają to może być bardzo ciekawe. Mechanika raczej nie będzie zbyt wiele różnić się od wot'a, czyli zostanie śmieszny system spotowania. Zastanawia mnie sens tej ostatniej klasy czołgów, raczej nie będzie to zbyt wielka frajda tym grać.

Poczekamy zobaczymy, sam chętnie bym na CBT potestował jak wyjdzie. 

Jedyne o co się obawiam to optymalizacja, z moim bidnym kompem może być słabo jak się nie postarają. 

Użytkownik Kacimiierz edytował ten post 03 luty 2015 - 21:04

• 0

WaszQ
  • WaszQ
  • Uczestnik
  • Stały użytkownik
  • 395 postów

http://aw.my.com/us/...-tank-commander

Tylko za późno przypomniałem sobie  żeby wstawić na forum ;/

Zdążyłem się załapać na dowódce ale myślę że na kluczyk (jeśli w ogóle dostanę )  bo http://aw.my.com/us/...0-beta-recruits a to są dane na  2 miesiące temu.   Podobno, Ci którzy udzielają się na forum mają większe szanse ale czy to plotki czy prawda nie wiem.

• 1

dumpmuzgu

+1

zapisałem się. może coś z tego będzie.

• 0

PC

Xbox360

PS3

ath
  • ath
  • Uczestnik
  • Stały użytkownik
  • 10337 postów

Nowy filmik:

• 0

ath
  • ath
  • Uczestnik
  • Stały użytkownik
  • 10337 postów

• 0

ath
  • ath
  • Uczestnik
  • Stały użytkownik
  • 10337 postów

• 0

Kacimiierz

Wszystko fajnie wygląda jak koleś o tym opowiada. Ja już po kawałki z MBT mam pewne przypuszczenie jak to będzie wyglądać.

MBT nie ma mobilności, ma bardzo dobre działo i pancerz. Tak jak w wot szybkośc będzie miała pewnie bardzo małe znaczenie, celowanie w tej grze jest dziecinnie proste a jeden strzał poważnie uszkodzi każdy lekki czołg czy pojazd opancerzony, z tego co widziałem rożnice w prędkości są rzędu 15-20km/h więc niewiele.

Nie będę więc w stanie objechać czołgu na większości map, nie będę też w stanie niczego mu zrobić od przodu.

Do tego niech dodadzą tak samo spier. system nagród, gdzie scout dostaje mało a musi włożyć w to dużo pracy w porównaniu do czołgu, który ma dobre działo, stoi w krzaku i tylko trzaska przeciwników i znowu wyjdzie tak jak w wot. 

Użytkownik Kacimiierz edytował ten post 28 luty 2015 - 18:54

• 1

ath
  • ath
  • Uczestnik
  • Stały użytkownik
  • 10337 postów

Zobaczcie swój status w profilu armored warfare, bo wiele osób ma dostęp do gry ale nie dostali maila z informacją.

Jest także dostęp do działu "alpha test" na forum.

Bonusowo filmik. ;>

• 0

Kacimiierz

Niestety.

Najlepsze jest to, że znowu loguje się na konto i znowu pisze mi o zapisaniu się do bety mimo, że już chyba 3 razy to robiłem. Po wykonaniu tego ponownie nawet nie wywala nic, że już jestem zapisany tylko, że podanie jest rozpatrywane. 

• 0

dumpmuzgu

u mnie dokładnie to samo :/

• 0

PC

Xbox360

PS3

Dodaj odpowiedź