Skocz do zawartości
bionicman1

Karta graficzna (tania)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

muszę wymienić moje gtx260-216 (dx10.0) na nową grafikę z obsługą co najmniej dx10.1(a najlepiej dx11), której wymaga nadchodzące NBA 2k15.

Z tego, co udało mi się ustalić:) aktualnie w przedziale ok. 300pln najlepszym wyborem będzie HD7770, ew. HD7790 (trochę drożej).

Możecie polecić mi coś ponadto w kategorii 300pln? Nowe i używki.

Komp w sygn. Q9400@3,4, 8gb ram, zasilacz 460W pentagram, monitor rozdz. 1650 (ale gram tez na tv w FHD).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z  nowych kart do 300 zł nie ma nic sensownego , dopiero za ~320 zł można dostać R7 250X aka HD7770 GE np. MSI R7 250X 1GB za 317 zł , niestety sklep nie ma najlepszych opinii .

 

Z używanymi nie wiele lepiej , używana HD7770 to koszt ~320 zł ( aukcja kup teraz ) , chyba że licytacja - są 3 sztuki - aktualnie za 9,5 zł  , 26 zł i 200 zł .

 

Z HD7790 / R7 260X jest jeszcze gorzej , w tej cenie nie do dostania , poza jedną sztuką za 250 zł ( licytacja ) .

 

Za mniej niż 300 zł można dostać GTX460 1GB , wydajność zbliżona do HD7770 i obsługa DX11 , choć karta bardziej prądożerna .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprawdzam alledrogo i zostają dwa rozwiązania: albo zwiększyć troszkę budżet albo poczekać października (data premiery NBA) i wtedy dopiero kupić - może trochę ceny spadną:).

Zastanawia mnie tylko czy oprócz obsługi dx11 HD7770 da wyraźny wzrost wydajności?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...