Skocz do zawartości
Pytający80

Problem z IP

Rekomendowane odpowiedzi

Masz IP wewnętrzny oraz zewnętrzny, jak każdy użytkownik w sieci lokalnej. Wewnętrzny to taki który przydziela ci router a w zasadzie serwer dhcp, a zewnętrzny to jak cie widzi świat uproszczając.

 

[EDIT]

A tak w ogóle to w czym problem?

Edytowane przez Aesereht

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[EDIT]

Dobra, weź spróbuj zrobić to:

wpisz w cmd polecenie ipconfig /all

Znajdziesz tam nad twoim adresem ip 172.x.x.x atrybut Phisical Adress o strukturze XX-XX-XX-XX-XX-XX

 

Teraz wejdź w ten panel; (obrazek 1) i zobacz jeszcze raz czy się zgadza z tym phisical adress.

Edytowane przez Aesereht

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam routera łacze się za pomocą modemu CISCO EPC3008 firewall chodzi o zaporę windows? jak wchodzę na nią to jest napisane"Do zarządzania tymi ustawieniami służy aplikacja dostawcy ESET SMART SECURITY" nie da się nic zrobić używam jako antywirusa ESET SMART SECURITY i pewnie on to kontroluje dodatkowo działa tez Advanced SystemCare ale to chyba nie te programy zmieniają mi IP wklejam Ancient wynik z cmd http://wrzucaj.net/images/2014/09/01/obraz_10.png w BitComecie zmieniałem porty zaznaczyłem aby wybrał losowy port ale za każdym razem jest zablokowany:-(

Edytowane przez Pytający80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o usunięcie tematu problem już rozwiązałem

Tematów na prośbę nie usuwamy, tematy stanowią dorobek forum. Jeśli problem rozwiązałeś, wypada podać źródło problemu i sposób rozwiązania. Jeszcze raz taki numer, że wpisujesz w pierwszy post "Proszę o usunięcie tematu problem już rozwiązałem" i usuwasz oryginalną zawartość postu, będzie ban.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...