Skocz do zawartości
PaulinaP

Poszukiwania małego, lekkiego laptopa

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

 

Poszukuję laptopa (lub netbooka). Najlepiej w cenie do 1500 zł, o ile w tej cenie znajdzie się coś, co spełni moje oczekiwania.

 

Będzie mi służył do pracy na dokumentach i przeglądania stron. 

 

Zależy mi na tym, by:

- był lekki,

- mały, optymalnie do 15,6 " (może być mniej)

- fajnie jeśli czas działania baterii byłby w miarę długi i jeśli laptop nie muliłby się w przypadku otwierania kilku aplikacji czy stron

- był z systemem operacyjnym 

 

Nie zależy mi na napędzie optycznym i na tym, by powłoka matrycy była matowa - jestem przyzwyczajona do błyszczącej. Zaznaczę jeszcze, że kolor również nie gra żadnej roli  ;)

 

Jestem przywiązana do Lenovo, dlatego w pierwszej kolejności przeglądałam laptopy tej marki. Zastanawiałam się na początku nad Lenovo Ideapad Flex 10 : http://lenovo.strefamarek.allegro.pl/laptop-lenovo-ideapad-flex-10-59-405703-dotykowy.html   Choć muszę przyznać, że bez dotykowego i obracanego ekranu dam sobie w zupełności radę  ;)

 

Z góry dziękuję za pomoc i wszelkie sugestie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniejszych jak 15,6" w tej cenie nie dostaniesz. Z lenovo masz model G510 z nowym Pentium, 4GB RAM i błyszczącą matrycą.

 

Z cieńszych masz Lenovo S510 z obudową typu slim. Laptop posiada słabszego pentiuma (coś za coś).

 

Z cienkich i lekkich laptopów masz jeszcze Della 3521 z niskonapięciowym pentiumem, 4GB RAM i 2 letnią gwarancją domowej naprawy Dell.

 

Najwydajniejszą opcją będzie G510 ale jest grubszy od reszty. Flex ma najsłabszy procesor (baytrail) pakowany do tabletów 

Edytowane przez kaijitsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wymogi mam podobne do autorki tematu, więc pozwolę sobie podpiąć sie pod temat :-)

Jedyne różnice to budżet (mogę zapłacić 200-300 złotych więcej) i zakres jego wykorzystania (dochodzi ogladanie filmów online). Laptop musi mieć koniecznie system.

Czy znajdzie się coś ciekawszego niż g510?

Pozdrawiam,

Llx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...