Skocz do zawartości
absorn

Komputer czasem się zawiesza

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć od jakiegoś czasu komputer mi się zawiesza, nie często, ale jak już to fatalnie.. Chodzi mi o to, ze jak sie zawiesza to nic nie mozna zrobić, nawet jak klikam reset to się nie resetuje od razu tylko potem.. Wiec zazwyczaj wyłączam poprzez zasilacz wyłącznikiem. I teraz tak, sprawdzałem komputer od błedów dysku. SSD i HDD i komputer stwierdza ze sa zdrowę, nawet formata robilem ale nic nie dalo. Sprawdzalem Memtestem tez dobrze dzialaja kostki ramu.. też musze wspomnieć , ze komputer sie zawiesza tylko wtedy gdy jestem na pulpicie lub na internecie.. w sensie jak gram to tylko 2 sie tak zawiesil.. Ale zawsze na pulpicie gdy jest na takim spoczynku. Temperatury komputera przy tym stanie tutaj : https://imageshack.com/i/exv64Psaj .. 

Mam komputer od listopada... Aktualizowałem oczywiście też Biosa jak I ssd... Ktos kiedys mi wspomniał, ze to mogą być napiecia, ale odlaczylem praktycznie wiatraki wszystkie poprzez molex, i tylko mam podlaczony ten do plyty glownej pracujacy na 12V co mam zrobić zeby tak sie nie zawieszal komputer? Bo np. mialem przez 2 tygodnie dobrze dzialal i potem znowu sie zawieszal... Czyli to nie jest tak czesto i watpie ze to karta graficzna

 

SPEC : 

Intel Core i5 3570K + SilentiumPC fortis

Asus P8z77 -v lx

Crucial 8gb ram 1866mhz

Thermaltake 800w bronze +

R9 270X gigabyte

Seagate 1tb 

Kingston 120gb v300

cooler master k350

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...