Skocz do zawartości
glowek

laptop do 2100 13,3-14 cali

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wiem ze jest ogromna ilosc takich tematow jednak nie znalazlem konkretnej odpowiedzi.

Potrzebuje laptopa na studia, glownie do offica, internetu I ogladania filmow.

Wymagania:

13,3"-14"

Sensowny czas pracy baterii

waga~ 1.5 kg

Dobre wykonanie

 

 

Zastanawiam sie nad hp probook 430 F0X35EA.

Tylko teraz pytania jak sie maja laptopy hp?

Dziekuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 2200 masz Lenovo Flex 2 14" jest to laptop konwertowalny (z obracanym ekranem). Procesor i3ulv, 4GB RAM i dotykowa matryca. Na plus mocna bateria i niezła jakość wykonania (mocne zawiasy)

 

Z lżejszych biznesowy vostro 5470 z procesorem i3ulv, 4GB RAM i bardzo dobrą jakością wykonania (dużo lepsza niż probook). Na plus 3 letnia gwarancja Next business Day. Laptop waży zaledwie 1,5kg i ma niecałe 2cm grubości.

 

Z alternatyw również biznesowy Latitude 3440 z i3ulv, 4GB RAM i długimi czasami pracy na baterii (8-10h normalnej pracy). Laptop również posiada 3 letnią gwarancję NBD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ten latitude jest za 3000 zl? Co do konwertowalnych to co myslisz o hp pavilion x360, chocia Z drugiej strony wydaje mi sie to zbedny bajer jak na laptopa do pracy.Ja sie obawiam o baterie bo ma na stale...

A co mozesz mi powiedziec na temat tego hp430?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Latitude jest za 2100zł. Klkiknij w jego nazwę to sobie zobaczysz. Hp to seria biznesowa o niezłej jakości wykonania i przeciętnej matrycy. Zdecydowanie lepszy vostro ze względu na jakość użytych materiałów jak i lepszego serwisu/gwarancji (3 lata).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...