Skocz do zawartości
Essential__Killing

Którą kartę wybrać ?!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem posiadaczem karty graficznej GTX 770 i chciałbym wyposażyć się w coś nowszego. Chciałbym poznać waszą opinie którą kartę byście mi doradzili i co będzie lepiej opłacalne ( jeśli wgl. będzie z przesiadki z GTX 770 w dużym stopniu wydajnościowym )
Moje typy to: 
Gigabyte GeForce GTX 780Ti GHz Edition
Asus GeForce GTX 970 Strix

 

Zależy mi wyłącznie na waszym zdaniu o tych dwóch modelach, którą mam wybrać bo akurat te 2 karty mam dostępne w tańszej cenie .

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTX970 nie wiele słabszy i dużo mniej prądożerny , do tego ma kilka ficzerów z Maxwella .

 

Brał bym właśnie 970 tyle że od MSI , na razie najlepsza wersja .

 

Nie wiadomo jak się zachowuje Strix i czy Asus czegoś nie skopał .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra i zwięzła odpowiedz. Ja również brałem pod uwagę MSI oraz ZOTAC  AMP! Extreme Edition. "Ta" wersja 780 prawdopodobnie jest szybsza, lecz patrząc w przyszłość 970 będzie wspierać DX12 oraz nowe wygładzenie krawędzi  MFAA , wiec posłucham się twojej rady i jednak wybiorę 970 jeśli twierdzisz, ze będzie to lepszy wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.  chciałbym... Chciałbym... 

 

 

brałem 

 

Gender?  :wink2:

 

Z tych dwóch oczywiście 970. Nowsza konstrukcja od 780Ti - więcej możliwości. Do tego sporo mniej energożerna. 

Myślę, że  Asus jest na tyle porządną firmą, iż można mu zaufać. Do tego jest półpasywny. Zresztą MSI również. Cokolwiek wybierzesz z tych dwóch będziesz zadowolona/zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...