Skocz do zawartości
xardas228

Windows 7 64bit Zawieszanie się systemu.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mój problem jest następujący komputer w losowych momentach zawiesza się tzn. na obu monitorach nie da się nic zrobić ( kręci się to windowsowskie kółko od wczytywania ) nie ma różnicy czy odpalona jest gra czy tylko przeglądarki.

Komputer był skanowany Eset Scanner i AdwCleaner, po wpisaniu sfc /scannow dostaję komunikat "Funkcja Ochrona zasobów systemu Windows odnalazła uszkodzone pliki i naprawiony pomyślnie. Szczegóły znajdują się w pliku CBS.log"

Niestety strasznie ciężko mi się przebić przez ten plik bo przy "Cannot repair member file" jest tysiące plików ttf i wav

Systemowe dzienniki zdarzeń nie pokazują nic ( błąd, krytyczne ) w momencie zawieszenia.

Sprzęt taki jak w sygnaturze, najnowsze aktualizacje i sterowniki.

S.M.A.R.T nie pokazuje żadnych błędów.

 

EDIT. Co ciekawe czasami nie zawiesza się totalnie wszystko ( na przykładzie tego co się stało przed momentem: zawiesiły się: gra World of Warcraft, przeglądarki Firefox i Chrome, pasek start,zadań a cały czas działała aplikacja BattleNetu tj. dało się przez nią pisać z innymi, przesuwać po ekranach.

 

EDIT2: Ok czasami pojawia się błąd "Usługa Przeglądarka komputera zależy od usługi Serwer, której nie można uruchomić z powodu następującego błędu
Uruchomienie usługi zależności lub grupy nie powiodło się.", ale poczytałem trochę i ludziom którym ten błąd się pojawia system zawiesza się już przy logowaniu.

 

TEMPORARY SOLVED: Napiszę dla ciekawych, pomogło wyłączenie usług: Przeglądarka komputera, Serwer, Usługa nasłuchiwania grup domowych ( Problem wychodzi na to że był związany właśnie z grupą domową )

Edytowane przez xardas228

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...