Skocz do zawartości
fryteusz

Zmiana obudowy do ATX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zastanawaim sie nad zamianą obudowy do mojego blaszaka a jeśli chodzi o szczegóły to  :

 

- płyta atx msi B85 E43

- procesor i5 4590 na boxie

- karta MSI 970 Gaming

- zasilacz nie pamiętam dokładnie który to model ale OCZ 650W

-posiadam 2 dyski hdd i jeden ssd

- 1 dvd

 

Wielkość, wygląd jak i cisza nie mają większego znaczenia, generalnie powinna być to płyta z filtrami aby łapać jak najmniej kurzu, wykonana w miarę z pożądnych materiałów, zestaw bez OC i minimum 2 usb 2.0 i chociaż jedno 3.0 na froncie obudowy

Budżet - ok 200-300 złotych ale im taniej tym lepiej.

 

Dzięki wielkie za wszelkie sugestie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalman Z9 U3 za 239 zł , SPC Gladius M30/M40 za 170 zł / 195 zł , Raintek Agos za 205 zł , Corsair SPEC-02 za 219 zł , Zalman Z3 Plus Red Edition za 202 zł , Corsair 200R za 209 zł , BitFenix Shinobi Core za 215 zł czy Zalman Z11 Plus za 245 zł .

 

Pooglądaj sobie w internecie i wybierz którąś , ceny z morele.net .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za sugestie

Już widze, że zapomniałem o bardzo ważnej rzeczy aby wszelkie przyciski były na przednim panelu ewentualnie bocznym, górne odpadają ze względu na mojego kota, który sobie upatrzył moją obudowę

 

Z podanych chyba tylko Raintek Agos pasuje ale podoba mi się bo jest prosta i bez zbędnych wodotrysków. Jeśli znacie jeszcze jakieś modele to poprosze

 

Edit: Raintek Agos zakupiony na overclockers.co.uk cena przystępna, wygląd idealny jak dla mnie.

Dzięki Reyden i temat do zamknięcia

Edytowane przez fryteusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...