Skocz do zawartości
Krzysiek7

Nowy laptop 2400-2600 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od 3 lat posiadam laptopa ASUS x53s, który wiernie mi służył bezproblemów. Niestety na rynku pojawiają się nowe gry z którymi sobie on już nie radzi, dlatego przymierzam się do zakupu nowego sprzętu. Głównie będe go używał do przeglądania internetu, oglądania filmów oraz grania w gry( Fifa, GTA V, Heroes VII itp.) . Laptop powienien posiadać system operacyjny, ekran ok. 15', 500gb miejsca na dysku lub wiecej oraz procesor i5 lub i7 .Chciałbym sie zamknać w kwocie max. 2600. Proszę o wasze propozycje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie z systemem najwydajniejsza opcja to Dell 3542 z i7ulv, 4GB RAM i kartą GF840. Lepsza jakość wykonania niż w konkurencyjnych laptopach + 2 letnia gwarancja domowej naprawy.
 

opcjonalnie MSI CX61 z wysokotaktowanym i5 (poziom wydajności i7ulv), GF840 i matową matrycą.

Edytowane przez kaijitsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie na takie odpowiedzi czekałem :D Czy jest ogromna różnuca między i5 a i7 przy takiej karcie graficznej? Jakoś nie jestem przekonany do Lenovo, od zawsze wydawało mi się że nie jest to firma tworząca zbyt dobre jakościowo produkty? Myle się? Jeśli znajdziecie jeszcze jakieś ciekawe propozycje to podsyłajcie je będe wdzięczny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę czasu minęło a moim faworytem został Dell Inspiron 3542

 

 

http://www.x-kom.pl/p/204372-notebook-laptop-15-6-dell-inspiron-3542-i7-4510u-4gb-1000-7hp64x-gf840m.html?partnerid=100180188&sm12=Ng==&ts=1417209932&token=5cf2c1c42b829d6dcd11483624f323bf

 

Czy w między czasie pojawili się jacyś godni rywale? :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...