Skocz do zawartości
ExE

Drukarka laserowa do domu, pomoc w wyborze.

Rekomendowane odpowiedzi

Hejo, potrzebuje drukarkę laserową do domowego użytku. głównie drukowane będą, prace do szkoły, dokumenty, teksty itp.

 

Wymagania: 
-Laserowa 
-Monochromatyczna 
-400zł MAX (sklepy z siedzibą we wrocławiu 400zł, sklepy z wysyłką cena+przesyłka=400) ogólnie planuję brać na raty więc nie wiem czy allegro może być. 
-Fajnie jakby miała skaner 
-Tania w eksploatacji (tonery z allegro max 40-50zł

-Wifi <- opcja która być nie musi ale fajnie jakby była. 

 

myślałem nad 

Brother DCP 1510E

 

Spełnia prawie wszystkie moje wymagania i do tego cena atrakcyjna nawet 

Edytowane przez ExE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma Ci służyć do druku tylko, bo jak widzę skaner i wifi to opcja, to zastanów się nad Samsungiem np takim :  http://www.samsung.com/pl/consumer/pc-peripherals-prtinters/printers/monochrome-laser-printers/ML-2165W/SEE, a tonery samsung kupisz chociażby tutaj : http://czarnynabialym.sklep.pl/pl/c/Samsung/38 . Dobra drukarka (cena atrakcyjna i tonery tanie) i do tego czego potrzebujesz raczej wystarczająca. Po pierwsze to jak chcesz drukarkę laserową , ze skanerem, i w dodatku wifi to raczej nie kupisz takiej do której dokupisz toner za 50 pln... Po drugie chcesz brać na allegro to tam też masz dostępne raty, chyba ze masz bana na konto założone :-)

Edytowane przez broniek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...