Skocz do zawartości
kojeczny

Importowanie danych z excela do worda

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
Mam sobie arkusz w excelu, z którego potrzebuję wyciągnąć jakieś dane, na zasadzie, że sobie mogę je wyklikać (tj, zaznaczę komórkę, a jej wartość automatycznie skopiuje się do innej wybranej przeze mnie komórki). Celem czegoś takiego jest stworzenie formularza w wordzie, który będzie pobierał dane z excela. Wiem, że można załatwić to przez formanty i całą zawartość przepisać z palca, ale takie rozwiązanie nie wchodzi w grę. Ewentualnie, przerzucenie całego artykułu worda(z obrazkami i formatowaniem) do excela, w taki sposób żebym mógł zmienić tylko wybrane dane.
Jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz jaśniej opisać, co chcesz uzyskać? Jak dobrze zrozumiałem, to chcesz mieć dokument Worda (zapewne praca dyplomowa czy coś), z fotkami, tekstem oraz tabelą w Excel, w której będzie działać automatyczne zliczenie (coś na zasadzie kalkulatora upchanego w dokumencie Word), tak? 

 

Zobacz tutaj:

http://www.meadinkent.co.uk/excel-to-word.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dokument excel - zawiera ok 3000 opisanych pozycji. Podzielone jest to tak, żeby można było sobie wybrać daną pozycję, eliminując kolejne warunki. Muszę do tych pozycji utworzyć dokument który stwierdza iż dany produkt spełnia normy. Chciałbym zrobić coś takiego, że wybieram sobie lampę, a z excela wczytują wszystkie potrzebne mi normy. Najlepiej, gdyby jeszcze wczytało ikony których także wymagają urzędy. Nie wiem czy jestem w stanie to prościej opisać. Ale za link dzięki ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...