Skocz do zawartości
kjan

Telefon Samsung GTS5610 źle odczytuje z karty pamięci.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Chcę poruszyć temat obsługi kart pamięci przez telefon jak w temacie. Założyłem do telefonu kartę 8GB i uruchomiłem dyktafon. Z początku wszystko grało. Ale po zapełnieniu ok. 3do 4 Gb dyktafon nagrywał tylko 5; 10; czasami 15 minut i się rozłączał. Robiłem próby na różnych typach (producentach) kart i na różnych klasach tj. klasa 4, 6, 10, i wszystko tak samo. Oddałem telefon do serwisu z krótkim opisem. po tygodniu otrzymałem telefon z naprawy z informacją usunięcia usterki przez wgranie nowego oprogramowania i wszechstronnego testu. Ale u mnie okazało się że teraz dyktafon na kartę nagrywa tylko po 2 - 3 minuty i się rozłącza. Więc wysłałem następny raz telefon do serwisu z obszernym opisem o co mi chodzi i dołączyłem swoją kartę 8GB z zapełnienie do połowy. Ale tym razem testy trwały ponad dwa tygodnie z odpowiedzią, że telefon jest sprawny i nie znaleźli żadnej usterki. A moja karta była wyjęta i osobno dostarczona obok telefonu. Moje przypuszczenia są takie, że szanowni serwisanci potrafią tylko wgrać nowe (może nie zupełnie właściwe) oprogramowanie nie czytając uwag dołączonych do oddawanego im sprzętu do naprawy. Moje pytanie jest : Czy ktoś spotkał się z podobnym przypadkiem, albo ma pomysł jak taką usterkę usunąć? Pozdrawiam J.K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Używam tego telefonu od 2 lat,z tym,że z kartą 4GB,i nigdy nie miałem żadnego,podobnego problemu.

Słyszałem za to,że modele te ,w przypadku,kiedy są kupowane w sieciach,mają mnóstwo dodanego ,obciążającego ,i ograniczającego funkcję aparatu,syfu,instalowanego przez operatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...