Skocz do zawartości
norfi

Drukarka 3D - Pare pytań

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zakupem drukarki 3 D do swojej firmy, zajmujemy się upominkami okolicznościowymi - stąd moje pytanie co taka maszyna potrafi ? Czy muszę mieć jakieś konkretne szkolenie i ogromny zakres wiedzy ? W czym się projektuje to co ma zostać wydrukowane/wytworzone ?


Ceny widziałem od 3000 zł więc nie jest najgorzej

Dziękuje za wszelkie wyjaśnienia tematu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Temat długi i szeroki jak niejedna rzeka..

W Polsce nie każdy jeszcze ma pojęcie co takie drukarki potrafią niestety... Sam osobiście widziałem tylko u mnie na uczelni i my posiadamy taki model:

Drukarka 3D Gate 3novatica  - http://sklepkomputerowy.seb-comp.pl/drukarki-3d/72-drukarka-3d-gate-lublin-zlozona.html

Co do obsługi to na pewno musisz mieć jakieś pojęcie , ale wiadomo dla chcącego nic trudnego ! Napisałeś, że jesteś młody więc problemu nie masz z obsługą komputera zatem i tego się spokojnie nauczysz : )

Ceny owszem są od 3000 , tą co ci wysłałem masz już złożoną i skalibrowana co w przypadku nowego w temacie dość ważna sprawa.

Powodzenia ! Czekamy na pierwsze zdjęcia twoich prac na drukarce 3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drukowanie gadżetu przez 5h....na pewno się to zwróci.

Imho na razie te urządzenia są za wolne.

Dobre gdy trzeba jednostkowo coś dorobić, a część jest np nie dostępna itd itd wtedy czas nie jest problemem.

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...