Skocz do zawartości
Problematic

Co kupić iPada mini 2 czy NVIDIA Shield Tablet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, problem z wyborem tabletu, bo SHIELD jest wydajny, ale ANDROID jest niestabilny natomiast iPad ma iOS co jest stabilniejszym systemem chodzi mi o taki tablet do codzienności tzn. sprawdzić maila, posurfować po necie i pograć w nawet wymagające gry.


iPad mini 2 lub iPad air 1


iPad mini 2 czy iPad Air 2 czy NVIDIA Shield Tablet


nie air 2 tylko 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Android jest tak samo stabilny jak ios. Żaden z nich sam z siebie nie wiesza się praktycznie nigdy. Problemy zaczynają się jak android chodzi na słabym sprzęcie (ale to nie shield), albo jak jest źle napisana aplikacja, a to się zdarza tak samo często tu i tu.

Bardzo trudno porównać air do mini/shield, bo air jest większy. Zasadnicze pytanie brzmi, czy chcesz używać tabletu tylko w domu, czy go ze sobą nosić, a jeśli tak, to jak? Wszyystkie wejdą do teczki/plecaka/torby, ale shield czy mini również do kiszeni w marynarce, płaszczu, czy kurtce, a air nie. Ponadto siedzenie z czymś tak dużym jak air w poczekalni, czy autobusie wygląda imo trochę kiepsko.

Tak więc jeśli chcesz tablet do domu, to z tych trzech brałbym air.

Jeśli ma być mobilnie, to shield albo mini.

Z tych względów air brałbym w wersji wifi, a shield/mini lte, co praktycznie zrównuje cenę produktów apple. Shield z akcesoriami, czyli padem i etui kosztuje praktycznie tyle samo, a bez akcesoriów imo traci sens.

 

Nie napiszę co masz kupić, ale dam takie porady:

chcesz używać tylko w domu - air

najważniejsze są gry - shield z padem

ma być jak najbardziej mobilnie - mini

najtaniej - sam shield 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod zdaniem kolegi. Musisz wyczuć swoje ptrzeby. Ja mam np. ipad mini. Ma piekny wyświetlacz, działa płynnie, a bateria bardzo długo trzyma. Idealnie sprawdza się też na mieście. Kupując w ispot trochę czasu spędziłam w salonie, ale teraz widzę, że dzięki temu udałomi się wybrać ten model, który był mi rzeczywiście potrzebny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...