Skocz do zawartości
Esper

dwa wentylatory 120/140mm do obudowy okolo 80 zl sztuka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, myśle o modernizacji chłodzenia w obudowie silentium pilum 400 pure blac. Obecnie z boku mam be quit, silent wings 120, mysle o dorzuceniu/zamianie na przód i tył. Fajnie gdyby w zaleznosci od temp były niesłyszalne/ciche , dobrze jakby za sterowanie nimi w jakims stopniu mogla odpowiadac plyta(moze kiedys beda mial taka z wieksza iloscia wtyczek 4 pinowych),

 

o kompie chyba nie ma sensu mowic bo to staroc, ale przymierzam sie aby po wakacjach wnetrze wymienic pod cos co udzwignie Wiedzmina3 na wiekszych niz minimalnych detalach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://proline.pl/?p=EMX+UCTB12P+120MM

 

Cena/wydajność klasa sama w sobie. Mam 8 sztuk w budzie i żaden hałas stamtąd nie dochodzi.

 

A tu taki sam bez PWM

http://proline.pl/?p=EMX+TB+SILENCE+120MM

 

Zależy, jaką będziesz miał płytę, bo obudowa żadnego kontrolera nie ma.

Edytowane przez Pieterman1982

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy jakie plyty beda polecane w 2-3 miesiacu po premierze Skylake'a :)

 

Ja co prawda nie mam zamiaru posiadac w obudowie aż 8 sztuk, w sumie pewnie zamknę się w 4/5. Jakieś inne propozycje/alternatywy w tej cenie(39zł), lub droższe (limit 80)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...