Skocz do zawartości
karaś1990

Drukarka do gabinetu medycznego

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję kupić urządzenie wielofunkcyjne (ewentualnie drukarkę + skaner) do gabinetu medycznego. W jednym podajniku muszą być recepty, w drugim skierowania(powiedzmy A5)/a4. Recept na miesiąc około 1000. Skłaniam się ku Brother ze względu na 36 miesięcy gwarancji on-site, w porównaniu z 12 u HP choćby. Podajnik wielofunkcyjny na skierowania/a4 najlepiej żeby mógł pomieścić więcej niż jeden arkusz. Cena maks 1000zł. Recepty chciałem trzymać w głównej kasecie. 

Edytowane przez Klaus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Nie wklejaj formatowanego tekstu!

2. U mnie w poradni (jestem pacjentem) wszystko (recepty, skierowania, ściąga z dawkowaniem dla pacjenta) drukują ma jednakowym formacie i rodzaju papieru.

3. Czy program będzie wiedział, że drukując receptę ma pobrać papier z podajnika A, drukując skierowanie z podajnika B? Jeśli tak, ok. Jeśli w opcjach trzeba będzie grzebać za każdym razem i wybierać podajnik, nie wiem czy nie lepszy będzie wygodny podajnik ręczy i za każdym razem serwowanie mu odpowiedniego papieru.

4. Przy 1000 stron ma miesiąc nie wiem czy nie lepiej sugerować się już ceną tonera, bębna niż długością gwarancji. Jest szansa, że pójdzie to w parze, będzie gwarancja 3 lata i znośne ceny materiałów eksploatacyjnych. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...