Skocz do zawartości
Pazius12

Overcurrent has been detected on your usb device...

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą zwiesił mi się komp, zrestartowałem - pojawił się komunikat - "overcurrent has been detected on your usb device! System will shut down after 15 sec to protect your motherboard!" 
Restart 2 - Ten sam komunikat :c
Restart 3 - Komputer odpalił się normalnie 

 

Co to mogło być? Komp półroczny. 

 

Zauważyłem jeszcze że podczas odpalania kompa są takie "pierdy", teraz włączyłem jakiś kawałem na Spotify i też na początku występuje takie ciche "pyr pyr" :D , po sekundzie, dwóch jest już ładny i czysty dźwięk. Mam podłączone fiio e10 na usb. Może to ma jakiś związek?

Edytowane przez Pazius12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewidentnie ma związek. Dostałeś przecież komunikat o przetężeniu na porcie USB. Najprościej odłączyć fiio i sprawdzić, czy problem będzie się powtarzał. Podaj pełną konfigurację.

 

i5 4690K

Gtx 970 Msi

Msi gaming 5

Plextor M6S

Western Digital Caviar Blue

Corsair Vengeance Pro 8GB

Podłączyłem słuchawki na front, zero dziwnych dźwięków przy uruchomieniu i przy Spotify. Przy słuchawkach podpiętych do Fiio dalej ta sama sytuacja - ciche pyr pyr :D. 

Edytowane przez Pazius12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...