Skocz do zawartości
dr_Misiek

Kingston HyperX Beast va Savage 2400MHz CL11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jaka jest w zasadzie róźnica między tytułowym pamięciami poza kształtem radiatora?

Pytam gdyż obie pamięci są w podobnej cenie a mam możliwość wymienić pamięci z podpisu i myślałem o jednych z nich w modułach po 8GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Savage mają 3,3cm wysokości, a Beast 4,6cm. Jeżeli masz chłodzenie nachodzące na pamięci, to może mieć znaczenie, a jak nie, to wszystko jedno które weźmiesz.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz Beast mają 1.65v a Savage 1.5v przy takim samym taktowaniu.

Nie wymyślaj głupot - pod względem specyfikacji/parametrów to są identyczne pamięci, różnią się tylko radiatorem, nawet zastosowano takie same kości pamięci (hynix) savage beast

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuoiłem wersję BEAST i jest mały problem. Otóż pamięci na moim sprzęci idą 2133 a na 2400 komputer nie wstaje, po czym wyskakuje informacja o złym przetaktowaniu sprzętu i prosi o wejście do biosu i poprawne ustawienie parametrów.

 

Mój sprzęt to:

MOBO - ASUS P8P67EVO

CPU - i5-2500K @ 4.8GHz

3xHDD

1xDVD/CD

Zasilacz - BeQuiet StraightPowe 550W

 

Mobasek ma oczywiści najnowszy bios w którym jest opcja ręcznego wyboru taktowoania pamięci i 2400 jest jak nabardziej dostępną opcją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...