Skocz do zawartości
Sarac

tani tablet z windowsem

Rekomendowane odpowiedzi

Co myslicie o tabletach z Windowesem za ok 350zł? Jest sens kupować coś takiego czy może lepiej poczekać i dołozyć? Znalazłam taki artykuł http://pclab.pl/art63728-2.htmlgdzie ten drugi model wypada całkiem ok. A może w ogóle lepiej kupić coś na androidzie? Chodzi mi o taki zwykły tablet do "torebki"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo kiepski pomysł. Generalnie GoClever to nie jest zachwalana firma, bo ich sprzęt lubi wracać do sklepu dość często i dość licznie, podobnie jak wszelkie inne "polskie marki".

W tej cenie popatrzyłbym na Lenovo, Acer, Samsung oraz Asus - dwa pierwsze mają wyższą rozdzielczość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do GoClever to warto jeszcze zwrócić uwagę na "Gwarancja dla wyświetlaczy LCD i akumulatorów zamontowanych w urządzeniach GOCLEVER wynosi 6 miesięcy od daty zakupu, jednak nie dłużej niż 9 miesięcy od daty produkcji, w ekranach TFT LCD 3,5” do 10” zgodnie z normą ISO 13406-2 dopuszczalne jest wystąpienie do 5 błędnych pikseli (białe, czarne lub tzw. sub-piksele)."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od siebie polecam Krugery, miałem już 3 tablety od nich z czego 2 na win8.1 i nie było problemów.

Colorovo też nie wypadał najgorzej, ale o ile wiem ta firma już nie istnieje.

 

do Goclever nie podchodzić na kilometr ;> ten syf nie działa już na półkach sklepowych ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy ma jakiegoś Colorovo z 1GB RAM. Używa go do neta, poczty itp. Nie narzeka jednakże wykonanie nie stoi na dosyć niskim poziomie. Podobnie czas pracy na baterii. Radziłbym troszkę dozbierać. Będąc obiektywnym do normalnego użytkowania przydałoby się 2GB RAM i takich też urządzeń bym szukał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od siebie polecam Krugery, miałem już 3 tablety od nich z czego 2 na win8.1 i nie było problemów.

Colorovo też nie wypadał najgorzej, ale o ile wiem ta firma już nie istnieje.

 

do Goclever nie podchodzić na kilometr ;> ten syf nie działa już na półkach sklepowych ...

Krugery jest spoko, tez od nich jednego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...