Skocz do zawartości
Tomix96

Problem z panelem sterowania (Win. 8.1)

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ;)

 

Mam dość nie typowy problem bo nie mogłem znaleźć rozwiązania w sieci lub po prostu źle szukałem co też jest możliwe.

 

W Kwietniu robiłem na komputerze przymusowego formata i po formacie komputer śmigał jak trzeba jednak któregoś pięknego dnia próbowałem włączyć panel sterowania i nic nie mogłem zrobić. Z początku zignorowałem ten problem ale do dziś ponieważ zaczyna mnie to irytować a poza tym nie mogę zrobić żadnego Updatu...

 

Problem polega na tym, że gdy klikam w panel sterowania włącza się on na sekundę lub dwie i pojawia się zielone tło (jak przy logowaniu) i po chwili pojawia się pulpit z wyłączonym panelem sterowania. Gdy próbuję włączyć jakąś opcję z panelu sterowania po przez "Start" i "Wyszukaj programy i pliki" albo nic nie znajduje albo jak już znajdzie i chcę to włączyć kręci się ikonka obok kursora i nic się nie dzieje.

 

Aktualizacje karty graficznej nie pomogły i nie bardzo wiem co mógłbym z tym zrobić.

Jeśli ktoś ma jakieś pomysły to z góry Dziękuję za pomoc. :)

 

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaw system od nowa. Szukanie przyczyn takich anomalii to zwykła strata czasu.

Spędzisz kilka godzin, dzień lub dwa i nawet jak rozwiążesz problem, to i tak będziesz pluł sobie w brodę, że straciłeś tyle czasu na szukanie przyczyny, gdy instalacja systemu wraz z programami to 1-3 godziny.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaw system od nowa. Szukanie przyczyn takich anomalii to zwykła strata czasu.

Spędzisz kilka godzin, dzień lub dwa i nawet jak rozwiążesz problem, to i tak będziesz pluł sobie w brodę, że straciłeś tyle czasu na szukanie przyczyny, gdy instalacja systemu wraz z programami to 1-3 godziny.

Z dnia na dzień coraz poważniej zaczynam o tym myśleć i wydaje mi się, że będzie to najlepsza opcja choć wierzyłem, że uda mi się ten problem rozwiązać bez formata i instalowania wszystkiego od nowa. ;)

 

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...