Skocz do zawartości
Tom Ha

Mafia III

Rekomendowane odpowiedzi

o4jEiOh.jpg


No i stało się to, co stać się musiało i co wielu podejrzewało ;-)
5 sierpnia trailer ujrzy światło dzienne, a na Gamescomie garstka szczęśliwców ujrzy grę w akcji ;-)

Ciekawe ile poczekamy na premierę :D
Kto się cieszy?! Wpisujcie miasta! :D

Pierwsza video zapowiedź ;]




Dla socialmaniaków linki do Tłita i Fejsa:

https://twitter.com/2K_UK/status/625999110357786624

https://www.facebook.com/mafiagame
  Edytowane przez Tom Ha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Internetowi detektywi z agencji Nołlajf doszukali się już wielu informacji w załączonej powyżej grafice :D

- auta wskazują na okres, w którym będzie się toczyć akcja, co akurat jest całkiem rozsądne ;-)
- będzie czwórka bohaterów, w tym jedna kobieta, a co za tym idzie, o jedno story więcej niż w GTA V :D
- na pewno będzie online, a przynajmniej prawie na pewno :D
- wracając do punktu no.2 niektórzy dopatrzyli się już tego, że każda postać pochodzi z innej warstwy społecznej, co jeszcze bardziej wskazuje na to, że każda z nich będzie mieć swoją osobną linię fabularną :D
- gra nie będzie tak dobra, jak jedynka, a być może nawet nie tak dobra jak dwójka :D

Uwielbiam ten okres pełen napięć, gdy ludzie gdybają, a twórcy mają bekę :D Choć kto wie, może wszystko w/w się spełni ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym sie nie zdziwil, ze ten co kleczy przed ta 4-rka to glowny bohater. Mam nadzieje ze gra bedzie dluzsza niz 2 i beda jakies atrakcje na miescie. Szkoda ze zapewne nie bedzie kontynuowana historia bohatera z 2-jki. Ale moze znowu pokusza sie o misje zabicia poprzednika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zero gejmpleju, ale jest klimacik, oj czuję, że jest na co czekać ;-) Nie wspominając o przezacnym mjuziku ;-)
2016 póki co ;-)



EDYTA:

Aaaaa sorki, jest gameplay ;-)




No tu już nie jest tak różowo ;-] Te wybuchające od byle czego samochody ..... mam nadzieję, że to poprawią ;-> Edytowane przez Tom Ha
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też takie odniosłem wrażenia... Twórcy chyba uznali że po GTA V oferującym taki świat i - na swój sposób - realizm... lepiej po prostu zrobić coś al'a Saints Row - tylko na poważnie...

Poczekamy zobaczymy, ale pierwsze sceny / gameplay nie napawają optymizmem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, czym bardziej czasy rozgrywki zbliżają sie ku teraźniejszości, tym gorzej dla marki Mafia. Lata 50 można jeszcze spokojnie przełknąć, dla mnie dwójka była równie dobra co jedynka i tworzył się tam niezły kawał klimatu. Tutaj lata praktycznie siedemdziesiąte i już cały urok zaczyna pryskać. To nie te klimatyczne miasteczka i samochody, przypomina to bardziej klimat DRIVER'a. Jak tak dalej pójdzie, czwórka zahaczy o lata osiemdziesiąte, i będziemy mieć drugie Vice City ;) Bohaterowie wydają się w porządku, z wyglądu nawet wyraziści. Lekki niesmak pozostawia ten mudżin a afrika, ale czuje że i tak będzie to dobrze napisana postać z charakterem, w przeciwieństwie np. do Frankilna, który zupełnie do mnie nie przemawia.

 

Czy gra będzie najgorszą częścią ? Według mnie będzie bardzo różnić się od dwójki, ale zestawienie plusów i minusów obydwu części mniej więcej się zrównoważy. W końcu wiele niedociągnięć dwójki będzie tu porządnie usprawnionych, chociażby otwarty świat z misjami do wyboru, czy oficjalny multi. A jeśli okaże się to najgorszą częścią, to przecież zawsze można wrócić do genialnej jedynki i powyklinać przy wyścigu bolidów ;)  

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mafię II skończyłem na siłę i spokojnie z czystym sumieniem mógłbym dać tej grze 6 na 10. Gra miała potencjał ale, zabrakło być może chęci, albo po prostu przeoczyli to twórcy. Dla mnie główny bohater Vito był, bo był. Nie dało się z nim zintegrować jak z Tommym, który dołączył do mafii bo, nie miał wyboru. Miał też swój charakter i w ogóle dla mnie bardzo dobra główna postać. Jeżeli chodzi o postacie drugoplanowe, to jedynie Joe był bardzo dobry i mogę powiedzieć, że bardziej polubiłem jego niż Vito. Jedynka miała Pauliego czy nawet Sama.

Kolejnym minusem w Mafii II były misje.  W dwójce wg mnie było wiele niepotrzebnych zadań, a na misje pełnych akcji to dopiero pod koniec się doczekałem, a zdziwieniem dla mnie było to, że kiedy myślałem że, akcja gry w końcu zacznie spełniać moje oczekiwania to wtedy co? Koniec gry . W jedynce od momentu przejścia pamiętnego wyścigu bolidów (6 misja), akcja coraz bardziej nabierała tempa, a misje: The Whore, Great Deal!, Buene Appetit! czy You lucky bastard! to po prostu zapadały w pamięć. W dwójce zapamiętałem jedynie tą misję z chińczykami co pociachali Henrego i może ostatnia misja, nic poza tym. 

Brakowało mi też odprawy przed każdą misją (broń, samochód itd), to co było dobre w jedynce nie zostało kontynuowane (tylko w lepszym wydaniu) w dwójce. 

Wracając do trailera Mafii 3 i wczesnej wersji gameplayu, to samochody wybuchające po przez stłuczkę... szkoda komentować. Poza tym jak kolega wyżej wspomniał, mafia w filmie Chłopcy z Ferajny czy Człowieka z blizną też posiadała swój styl, tutaj widzę jedynie jakiegoś osiłka, bez cech charakterystycznych dla mafii. Ale z dalszymi wywodami co mi się nie podoba w 3 poczekam do premiery gry.
 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Główny wątek w Mafii II był na tyle nieciekawy, że praktycznie nic z niego nie pamiętam. Ponadto jego przejście zajęło chwilę i w zasadzie całą podstawkę Mafii II pomijam w ocenie. Gra zrobiła się ciekawa dopiero w trakcie przechodzenia kolejnych dodatków. Choć same misje były na poziomie GTA IV, nawet słabszej jakości, to miasto, które zapewne nie zostało specjalnie projektowane pod dodatki z możliwością freeride, okazało się niebywale dopracowane i praktycznie cała zabawa i potencjał tej gry były właśnie po odblokowaniu wolnej jazdy przez DLC's. Przegrałem 180h, czego 90% czasu to dodatki i w mało którym sandboxie bawiłem się równie dobrze. Zapewne też duża zasługa tego, że jestem fanbojem Mafii, ale też zasługa ciekawie zrobionego "systemu miasta", które choć małe, było bardziej esencjonalne niż np. w GTA IV, nie wspominając już o ilości detali i jakości grafiki. Widać, że większość ludzi swoją przygodę z dwójką zaczęła i skończyła na podstawce, bo 4/5 wypowiedzi wskazuje właśnie na to. Większość zarzuca brak swobody, pewnie nawet nie wiedząc o istnieniu dodatków. W każdym razie fabularnie i jeśli chodzi o zmyślność misji, tak jak poprzednik słusznie nadmienił, dwójka nie ma startu do jedynki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia gustu ale mnie się podoba. Wiadomo, że nie jest to co Mafia II i szkoda, że brakuje w tym tamtego klimatu ale i tak czekam z wiarą, że mój Pecet pociągnie ten tytuł bez problemu. :)

 

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mafia II? Toż to nawet nie umywa się do pierwszej cześci.

 

Bohater mi nie przeszkadza, tylko ta brutanlość bezsesowna i niczym nie poparata, jak na razie. Mafia to był klimat, fabuła i postacie oraz  moim zdaniem cała mechanika gry, strzelanie, model jazdy (ograniczenie prędkości), osobny tryb do zabawy Free Ride Extrem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mafia II? Toż to nawet nie umywa się do pierwszej cześci.

 

Bohater mi nie przeszkadza, tylko ta brutanlość bezsesowna i niczym nie poparata, jak na razie. Mafia to był klimat, fabuła i postacie oraz moim zdaniem cała mechanika gry, strzelanie, model jazdy (ograniczenie prędkości), osobny tryb do zabawy Free Ride Extrem.

W pierwszą część nie grałem (muszę to nadrobić) więc nie mogłem do niej porównać ale pomimo wielu opinii, że ta część to Mafia tylko z nazwy to czekam na nowe wieści o grze. :)

 

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pre-Alpha

Nie wiem czy tylko ja tak mam ale niesamowicie denerwują mnie te dopiski do trailerów czy gameplay'ow. Kiedyś był full to full demo to demo a teraz piszą: Pre-Alpha, Alfa, Beta itp... Po uja to pisać skoro na 95% gra będzie wyglądać w dniu premiery jak ten fragment z niby Alpfy...

Jeśli trailer jest słaby to zawsze można zgonić na: "Przecież to jeszcze wersja Alpha i pracujemy aby finalna wersja była lepsza." :/

 

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie daruje... Pierwsza Mafia byla przeswietna. Druga czesc serwowala niezla grafike + fizyke, jednak juz gra byla slabsza. Miasto puste, ale za to opony mozna bylo przestrzelic... Super! Po za tym wkurza mnie, ze z kazda czescia porzucaja w polowie historie poprzednich bohaterow :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam powiem że przy dwójce się dobrze bawiłem.  Był zachowany klimat i parę ciekawych misji.  Ale to co tu pokazuja to nie bardzo.  Wolałbym by dokończyli wątek z 2 jki i zrobili w podobnym stylu. A tak... Do tego te ruchy postaci. Strasznie sztucznie to wygląda. Na tyle że odrzuca.  No cóż zobaczymy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D Strzelanie  "czarnym" do Włochów może być nawet miodne :D Poczekam na nowe gejmpleje, ktoś już zauważył w trakcie ostatnich pokazów, że devi wzięli sobie do serca część krytycznych uwag graczy i np. zniknęły eksplodujące od wszystkiego auta, poza tym model jazdy jest ponoć całkiem wymagający - motyw zemsty stary jak świat, ale tutaj może sycić, takie mam przynajmniej wrażenie ;]
Wiadomo, że prawie na pewno nie zdeklasują GTA V, ale może być to ciekawy przystanek w czasie czekania na zapowiedź GTA VI, co pewnie w najbliższych dwóch latach będzie mieć miejsce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...