Skocz do zawartości
Arkad

Wygraj wejściówkę na MSI PurePC Power User Forum 2015!

Rekomendowane odpowiedzi

baner_power_user.png

 

Mamy dla Was szybki konkurs

 

W najbliższą sobotę startuje kolejna edycja MSI PurePC Power User Forum, czyli zlot fanów sprzętu komputerowego (i nie tylko).

Jak zwykle uszykowaliśmy dla Was sporo atrakcji - impreza odbywa się tym razem w okolicach Warszawy (zapewniamy dojazd z centrum Warszawy).

 

Co trzeba zrobić, aby otrzymać zaproszenie na tę świetną imprezę?

  • Napisz w tym temacie dlaczego to właśnie Tobie powinniśmy podarować lśniącą wejściówkę na Power User Forum. Możesz dołączyć zdjęcie lub link.

Na zgłoszenia czekamy do godziny 20:00.

 

Tak bawiliśmy się w zeszłym roku w Budda Play: http://goo.gl/W2AIvW

Edytowane przez Arkad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Dlaczego do mnie powinna trafić wejściówka na Power User Forum 2015? Od dzieciństwa pasjonuję się elektroniką i sprzętem komputerowym. Ciekawią mnie nowe produkty, do których niestety nie mam na co dzień dostępu. Od dawna z zaciekawieniem obserwuję i czytam portal PurePC, przez co chciałbym wreszcie na żywo poznać jego redaktorów. Ten wyjazd w tak doborowym towarzystwie z pewnością byłby dla mnie nie lada przeżyciem. Jeśli chodzi o sprzęt to zbudowałem kilka quadrocopterów, a jednego z nich mógłbym przywieźć i nagrać jakiś ciekawy materiał z imprezy. A tak poza tym mam wolny weekend :wink2:

Edytowane przez MateuszG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dopiero co poskładałem kompa, więc możecie dać mi zaproszenie, żebym pojechał podenerwować się, że tyle nowości jest i na razie nie będę niczego kupował bo budżet jest nadwyrężony xD 

........może jakaś hostessa ukoiła by moje nerwy xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, dlaczego to właśnie mi powinniście wręczyć tą wejściówkę? Wydaje mi się że jednym z powodów jest praktyczne całodniowe czytanie waszej strony purepc.pl i oczekiwanie na nowe posty, ciekawostki, informacje. W wieku 6 lat brat który był już wtedy pełnoletni zaraził mnie tematem komputerów, sprzętów elektronicznych itp. od małego uczył mnie najprostszych diagnoz, czynności związanych z komputerami typu formatowanie , itp. W wieku nastoletnim sam zacząłem się dokształcać korzystająć z for internetowych a także od paru lat zainteresowałem się wszystkimi nowościami w świecie technologii. Wielokrotnie podczas dnia przeglądam waszą strone czy to na telefonie czy na komputerze. Wiele razy wasze posty bardzo mi się przydały, m.in testy sprzętu komputerowego gdyż pół roku temu złożyłem swój pierwszy komputer. W tej chwili mam już na swoim koncie setki złożonych zestawów dla kolegów, przyjaciół a także nieznajomych z facebook'a. Swoją pasją zarażam innych , w tym tatę który wraz ze mną często siedzi na purepc.pl i innych stronach konkurencji czytając i dyskutując ze mną na temat nowości. Jesteśmy wręcz uzależnieni od tematu technologii i w miare możliwości pojawiamy się na zlotach/imprezach komputerowych. Bardzo lubie dyskutować na takie tematy z innymi , którzy mają chociaż troche pojęcie o technologii. Myślę że wyjazd na MSi PurePC Power User Forum byłoby idealnym spędzeniem czasu w gronie obeznanych ludzi i pięknych hostess które napewno się pojawią ^,^ i nowych sprzętów na które tak bardzo wszyscy czekali :D Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego do mnie powinna trafić wejściówka? Ponieważ lubię poznawać nowych ludzi, bardzo chętnie rzucę okiem na nadchodzące nowości co przyda mi się w podejmowaniu decyzji w pracy oraz oczywiście organizacja imprezy! Byłem rok temu i wyszedłem z bardzo pozytywną energią.Wspaniali ludzie z podobnym zainteresowaniem ( niestety moja dziewczyna nie zrozumie tego), masa dobrego sprzętu i świetna zabawa!

 

Pozdrawiam serdecznie osoby które były rok temu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego że ponieważ ! Ehhh, nie bawią mnie takie żenujące "konkursy", tak jak i pisanie "listów motywacyjnych" itp. mogliście wymyśleć coś lepszego, albo zrobić odnośnik do jakiegoś prostego arkusza/bazy które by rejestrowało użytkownika a poźniej losowanie, ale nie - musieliście zrobić sztampowy i durny do wyrzygania pudelkowo-fejsbukowy "dlaczego ja". Ogarnijcie się trochę bo poziom w ten sposób spada ;)

Edytowane przez zriel
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

W końcu się zarejestrowałem na forum :). 

 

Dlaczego miałbym dostać zaproszeni?

 

Ponieważ:

- Lubię "ładne komputery i szybkie dziewczyny"

- Od 25 lat gram w gry i interesuję się komputerami.

- Zawsze wierny PC! :)

- Czytam Wasze artykuły od kilku lat oraz zrezygnowałem z Polskiej konkurencji.

- Mieszkam "po drodze" do zalewu zegrzyńskiego ;)

- W obecnym PC mam płytę MSI i kolejną pod skylaka też kupię od tej firmy stąd chętnie popatrzę na nowości.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem.

 

Argumenty dlaczego ja:

 

- jestem stary i mam pierwszeństwo ;-)

- właśnie zaczynam składać kompa i jestem na bieżąco (coś z MSI pod Skylake na pewno ale Fury to niestety nie da rady),

- miałbym argument, aby nie wyjeżdżać na nudny weekend,

- wieczorem przy ognisku snułbym mrożące krew w żyłach opowieści jak to handlowałem najpierw dyskietkami a później kompami na Grzybowskiej w Wawie ;-)

 

Pozdr.

 

B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego lśniąca wejściówka powinna trafić do mnie? To chyba oczywiste mógłbym w końcu opuścić oborę w której mieszkam i wyruszyć w podróż życia w kierunku stolicy Polski. 

Dzięki nowym znajomościom opracowałbym innowacyjną technikę dojenia krów i zapładniania królików. Kto wie może nawet dzięki współpracy z inżynierami z MSI był bym pierwszym człowiekiem który wysłał by w kosmos krowę, albo świnie z Wiejskiej.

Plany mam ambitne więc ekipo z PurePC nie zawiedźcie mnie ;)

Edytowane przez KoVol
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

pcecik mam oparty o mobo MSI Z77 Mpower, które moim zdaniem jest lepsze niż wiele nowszych płyt krążących po rynku.

Hmmm.....może przekonam Pana redaktora jakimś wynikiem?

Niech będzie Catizlla bo w 3dmarku11 namieszałem ostatnio i przy próbie aktulizacji wyniku skasowało mój stary wynik z rankingu SingleGPU tryb Extreme - jak dobrze pamiętam 19 miejsce w top 100, a do tego przepadł klucz po formacie, także możecie mi wierzyć tylko na słowo (...gdzieś mam fotkę na kompie z tym wynikiem, ale nieważne).

Link do rankingu CATZILLA SingleGPU - miejsce 4:

 

http://www.catzilla.com/toplist?page=1&firm=all&res=576&multi=s&ven=all&ctype=all&manual=&submit=Show

 

w celu weryfikacji dopisałem w swojej nazwie użytkownika "MSI PUREPC EVENT" (należy wejść w profil)

 

 

POZDRAWIAM

Cezary

Edytowane przez Geforce4800SE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego że ponieważ ! Ehhh, nie bawią mnie takie żenujące "konkursy", tak jak i pisanie "listów motywacyjnych" itp. mogliście wymyśleć coś lepszego, albo zrobić odnośnik do jakiegoś prostego arkusza/bazy które by rejestrowało użytkownika a poźniej losowanie, ale nie - musieliście zrobić sztampowy i durny do wyrzygania pudelkowo-fejsbukowy "dlaczego ja". Ogarnijcie się trochę bo poziom w ten sposób spada ;)

Po pierwsze Ustawa o grach hazardowych poczytaj.

Po drugie tego rodzaju rozwiązanie umożliwia:

-napływ narybku

-poznanie ludzi

-odsianie buraków wiecznie niezadowolonych którzy popsuliby wszystkim humor 

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie IMo też powinna być dolna granica wiekowa na min 21 lat, ale to tylko moje skromne zdanie. W każdym razie rok temu ekipa była również całkiem udana.  Było parę momentów w zasadzie tyczącej sie jednej może ze dwóch osób co mnie lekko zirtywało, ale pomyślałem sobie młodzi jesteście, więc wam wybacze. Grunt  to dobra zabawa.  IMO nie zawiedziecie się. Zarówno MSI jak i ekipa PurePC się starają wszystkim dogodzić. Ostatnie 2 eventy wspominam bardzo miło :). Mam nadzieję że zobacze się z Wami za rok. Zwłaszcza ze "starymi" wyjadzaczami jak kolega wyżej. W tym roku mam ważny wyjazd rodzinny i się nie zjawie. A szkoda bo czekałem do ostatniej chwili by to był wcześniejszy termin. Cóż bywa. ;)

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma NDA, to jest kwestia tego, kiedy zostanie przygotowany artykuł ;)

Jak na razie możesz zobaczyć foty, które zrobiłem, na moim prywatnym profilu FB.

 

Było bardzo sympatycznie (tak jak i ostatnie dwa razy) :D Zdecydowanie polecam :)

Edytowane przez ivanov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy schodzi NDA? :) Znaczy się kiedy będą zdjęcia z imprezy? ;) Z premiera nowego intela 1 września?

W weekend powinno coś się pojawić. Większość fotek i tak nie nadaje się do publikacji :> 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...