Skocz do zawartości
ptys

steam cs.go ban VAC problem

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam problem dostałem bana VAC (powierzyłem moje konto pewnej osobie a ta używała cheatów w cs.go) teraz pytanie czy ban jest na konto steam czy tylko na grę, jeśli tylko na grę czy mogę kupić klucz i aktywować go na koncie steam aby pozbyc się tego bana ? sprawa strasznie głupia bo to moje konto które mam ładnych kilka lat sporo gier na  nim a teraz przez barana mam na nim bana 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VAC jest na wszystkie serwery zabezpieczone przez ten system, jedyne co możesz zrobić to utworzyć nowe konto, zakupić na nim gry i nie pożyczać go byle komu (to samo tyczy się funkcji pożyczania gier). Valve nie daje unbanów, więc pisanie do supportu z typowymi argumentami nic tutaj nie pomoże. Usunięcie gry (nowa opcja), a potem odkupienie jej, to też nietrafiony pomysł.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załóż nowe konto, kup CSa, gry ze starego udostępnij sobie przez Steam Family Sharing.

 

CS akurat nie dziala w Family Sharing, więc musisz kupić nowego, pewnie jakieś inne gry też nie, ale większość powinna działać.

 

Wysłano z Lumia 920

Edytowane przez maker3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz rozwinąć swoją wypowiedź?

Ponoć kiedyś można było, ale potem zablokowali.

Brak matchmakingu, jedynie można pograć offline.

No chyba, że w ostatnich miesiącach coś się zmieniło.

Wysłano z Lumia 920

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy dzielenie dziala z kontem na ktorym jest vac?

P.S. Teraz boostowanie jest ryzykowne bo masa jest bootow krecacych sie na respie. Takze bosterzy maja w d czy Ciebie potem zbanuja. A potem i tak sie zbiera opierdziel ze jest sie boostowanym shi...

by Lumia 925

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...