Skocz do zawartości
davex

Drukarka dla dziecka do szkoły.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Drukowanie referatów itp. W miarę tania w eksploatacji (tusze).

 

Jakiś czas temu kupiłem laserówkę kolorową Ricoh C240DN z duplexem, serwerem druku, jedno-przebiegowym drukiem kolorowym (w kolorze drukuje 4x szybciej od wielo-przebiegowych ), kasetą z papierem chowaną do wewnątrz (papier się tak nie kurzy) - kupisz i masz święty spokój. Startowe tonery są jakoś na ~1000 stron. Do tej drukarki trzeba tylko kupić dobry papier (np. Pol Color Laser 90g/m2) bo na zwykłym papierze nie pokrywa jednolicie. Oryginalne tonery oczywiście tanie nie są (270zł za czarny, jakoś na ~2 tys stron), ale jeśli będziesz mało drukował to startowe nawet na parę lat powinny wystarczyć.

 

Ten canon wychodzi dość drogo w eksploatacji, zobacz sobie drukarkę HP deskjet ink advantage 1515, komplet zamienników wyniesie ok 60-70 zł i do tego mają większą pojemność niż canon.

 

Moim zdaniem ten model również wart jest uwagi http://www.vobis.pl/canon-pixma-mg2950-2-152297.html. Wedle życzenia jest to urządzenie atramentowe, a cena nie przekracza 180 zł. Więcej parametrów technicznych można przeczytać pod produktem na stronie sklepu.

 

Ja się z atramentówek wyleczyłem. Fakt, że drukuję nieregularnie (przy atramentówkach to większy problem)

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...