Skocz do zawartości
Seba413

Smartfon do 1600 zł Samsung

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

Obecnie posiadam zegarek Samsung Gear S2, chce teraz wymienić do niego telefon, bardzo spodobał mi się nowy model Samsung Galaxy A5 z roku 2016. Pojawił się on w przedsprzedaży w sklepie [nazwa sklepu]. Dlatego mam do Was pytanie czy jeżeli chodzi o Samsungi znajdę coś lepszego w cenie do 1600 zł?


[tu był link]


Widziałam jeszcze u nich w ofercie Samsung Galaxy S5 NEO

Jednak kompletnie do mnie nie przemawia :( Pomożecie wybrać coś sensownego?

Edytowane przez Klaus
bez spamu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda możesz pokusić się o znalezienie Note 4. (nówka, paromiesięczny).

Nówka =/= paromiesięczny ;)

 

Samsung A5 2016 czy tam A7 2015 są fajne, bo są świetnie wykonane.

 

Zależy na co stawiasz, bo jak chcesz mieć ultrawydajnego potwora to można coś innego poszukać, jednak jeśli to ma byś zwyczajne zastosowanie to te Galaxy A są świetne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nówka =/= paromiesięczny ;)

 

Samsung A5 2016 czy tam A7 2015 są fajne, bo są świetnie wykonane.

 

 

Nie, to są różne telefony. A5 jest lepszy, choćby posiadając OISa.

 

Dla mnie czy nowy, czy paromiesięczny - bez różnicy, sam odsprzedając telefon zazwyczaj mam go w stanie wizualnym - jak nowy. Cena natomiast często spada znacząco. :P i takiego Note 4 za 1500 zł jest wstanie kupić.

Edytowane przez NostradamuSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a według mnie co nowszy model to coraz gorsza jakość. tak sie patrzą tylko zeby szybko sie rozpadlo i po nowy isc masakra. Ja juz sama nie wiem co wziac bo ciagle na naprawy wydaje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzac na samsunga to od czasow note 4 nastepuje powolny regres. W n3 wycieli radio... w n4 usb3.0, a w n5 slot kart pamieci :/ Cos czuje, ze jeszcze kilka lat posiedze na n3 :)

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepszy w czym? Jedyny progres w samsungu teraz to procesory i trzymanie na baterii. Teraz jeszcze zachcialo im sie szklanej obudowy (n5) jak w 'ajplu'. Spada Ci to na podloge to i tak albo z przodu albo z tylu szklo tluczone bedzie. Kiedys dawali plastyk i ludzie po nich jechali, ze tandeta... tyle, ze taki moj sgs po tysiacach upadkow jedynie klapke ma peknieta i zaczela schodzic farba wokol ekranu (oryginalnie byla srebna ramka, a niektore pozniej malowano jeszcze na czarno, niewielkie pukniecie i odchodzi). Tak wiec, oswiec mnie w czym lepszy ten n4?

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem ciekaw bo mojego N3 uwazam za najlepszy telefon jaki mialem kiedykolwiek i nie zamierzam go zmieniac. Aktualnie mam androida 6.0,wspracie na xda ma ogromne, w gry nie grywam na nim a do uzytku codziennego snap 800 to wiecej niz potrzeba. N4 ma wrzucony na sile ekran qhd i zabrany port usb 3.0 co dla mnie jest bzdura. Procesor mocniejszy odrobine i to jest cala roznica miedzy tymi modelami. No i cena na rynku na korzyść n3 ktorego ostatnio kupowal kumpel w idealnym stanie za 1k zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam takie bezpłciowe i subiektywne opisy urządzeń. 

 

 

Lepszy w czym? Jedyny progres w samsungu teraz to procesory i trzymanie na baterii. Teraz jeszcze zachcialo im sie szklanej obudowy (n5) jak w 'ajplu'. Spada Ci to na podloge to i tak albo z przodu albo z tylu szklo tluczone bedzie. Kiedys dawali plastyk i ludzie po nich jechali, ze tandeta... tyle, ze taki moj sgs po tysiacach upadkow jedynie klapke ma peknieta i zaczela schodzic farba wokol ekranu (oryginalnie byla srebna ramka, a niektore pozniej malowano jeszcze na czarno, niewielkie pukniecie i odchodzi). Tak wiec, oswiec mnie w czym lepszy ten n4?

 

 

Nie chce mi się pracy naukowej pisać, a jak ktoś za leniwy, by o obu poczytać - nie moje zmartwienie.

 

Lepszy ekran, niezależnie od tego, czy za dużo wg Was "piksli" czy nie.

Lepsze bebechy, oczywistość.

Aparat z OISem - wreszcie.

Aluminiowa ramka... tak, wiem, gust, ale mnie akurat podchodzi.

Lepszy rysik.

Oficjalnie dostanie Andka 6.

 

Czy warto przejść na N4 posiadając Nota 3? Nie, ale jak ktoś ma kasę to tak.

Czy warto kupić N4 miast N3 - Tak.

 

N5 niestety dla mnie krok wstecz.

Edytowane przez NostradamuSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poście wyżej napisałem Ci, że nie, jeśli patrzysz na złotówa vs reszta. Ja skakałem z Note 2.

Na forach x-dev, android itd masz mnóstwo postów za i przeciw.

 

Sam wiesz, że te porty szczególnie w przypadku Notka (rysik) robią problemy. Inną sprawą, że ja nie widziałem potrzeby wgrywania customa. Note 3 odpadł chociażby z braku OISa, a na tym zależało mi.

Dalej mam wymienną baterią, kartę SD, układ Wolfson + teraz 8 jajek i więcej "piksli" na Oledzie.

 

Zresztą na siłę nikogo nie zamierzam uszczęśliwiać, przekonywać. Nie wiem, czy jest coś lepszego za 1600zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie boisz się serwisów aukcyjnych to np. na allegro za 1500 zł są Samsungi S6 a za 900zł- S5 więc właściwie to masz wybór S6 czy A5. Dla mnie wybór jest oczywisty (s6) tylko jest jedna wada-długo sie czeka na paczke z chin 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...