Skocz do zawartości
Siljorfag

Utajnianie przepływu informacji z danego portu.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym się was zapytać jak ukryć swoje IP dla drugiej strony. Połączenie będzie trwało praktycznie non stop (pobieranie i wysyłanie), ale nie chce by serwer po drugiej stronie widział moje IP. Mam port na którym będzie się odbywała transmisja i myślałem by przepuszczać to przez jakieś proxy czy VPN. Jak to zrobić?

 

 

Posiadam najtańszy router TP-Link WR841N. Na urządzeniu które ma się łączyć raczej nie będe mógł ustawić proxy ani nic, więc pozostaje zrobić to na routerze. Port to 8439 (niekoniecznie musi być to port, może to być cały ruch).

 

 

 

Liczę na Waszą pomoc. :)

Edytowane przez Siljorfag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na telefonach z androidem da się ustanowić TOR przez wszystkie aplikacje (root), natomiast pod Windowsem jest tylko Tor Browser. Jeśli byłaby aplikacja która podłączałaby program (Hotspot) do Tor'a na windowsie to jakoś bym to wszystko ogarnął. Ostatecznym wyjściem dla mnie będzie kupno startówki Virgin (Lejek bez pakietu mi wystarczy) i kupno telefonu z androidem do hotspota całą dobe (plus apka Orbot), ale na pewno jest jakiś inny sposób na ogarnięcie tego. Chodzi mi tylko o ukrycie IP dla drugiej strony nic więcej.

Edytowane przez Siljorfag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...