Skocz do zawartości

Aktualności

Artykuły

Może Cię zainteresować

Oprogramowanie do pomiaru uzycia sieci dla konkretnych aplikacji

Rozpoczęty przez Bushido, sty 15 2016 12:09
transfer

2 odpowiedzi w tym temacie

Bushido
  • Bushido
  • Uczestnik
  • Stały użytkownik
  • 98 postów

Moi Mili,

zwracam się do Was o pomoc ponieważ nie mogę znaleźć tego czego szukam. Aktualnie jestem zmuszony do korzystania z internetu poprzez modem na usb. Jednakże od jakiegoś czasu licznik użycia danych w menadżerze urządzeń NON STOP wskazuje że pobiera dane. Limitu danych jako-tako nie mam, jednakże internet za który płacę ciężki pieniądze, który jest niewiele szybszy od aero to jakieś nieporozumienie...

Czy jest jakaś aplikacja pozwalająca na monitorowanie transferu danych z podziałem na poszczególne aplikacje? Szukając znajdowałem tylko proste programy mierzące jedynie ogólne zużycie...

Pozdrawiam!

Piotrek

Użytkownik Bushido edytował ten post 15 styczeń 2016 - 12:09

• 0

borsuczy_król

Monitor zasobów pokazuje użycie sieci wg procesów, przynajmniej w 7. Dostępny w Menadżer zadań z zakładki Wydajność.

• 0

P672500k16GBGTX 970U2412MKU6000EVGA 750Define R3

I do not fear computers. I fear the lack of them. -- Isaac Asimov

kchteam
  • kchteam
  • Uczestnik
  • Stały użytkownik
  • 35 postów

Polecam http://www.cucusoft.com/netguard.aspx, tylko uważaj przy instalacji, żeby nie klikać "dalej, dalej", tylko uważnie odhaczać dodatki, które chce dograć program.

Do tego cports - sprawdzić, co aktualnie jest otwarte w systemie (tak samo jak poleceniem netstat w cmd, ale w tym programie będziesz miał to "ładniej przedstawione")

[Przemek]

• 0

Jeden zespół, tysiące możliwości!

Dodaj odpowiedź