Skocz do zawartości
roni987

Dlaczego aplikacja facebook nie włącza sie..

Rekomendowane odpowiedzi

Witam bardzo serdzecznie wszystkich

 

posiadam telefon Alcatel onetouch idol 2 mini S

po wlaczeniu aplikacji facebook pojawia sie bialy ekran z paskiem stanu ktory normalnie sie przewija czasami pojawia sie komunikat ze aplikacja zostala zatrzymana

 

inne aplikacje dzialają bez zarzutow wczesniej nie mialam takich problemow a jak byly to zazwyczaj dawalam sobie rade ale tutaj no niestety probowalam prawie wszystkiego od wylaczenia telefonu do odinstalowywania i na nowo instalowania aplikacji niestety nic to niedalo

 

prosze was zatem o pomoc z gory dziekuje :p

Edytowane przez roni987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Facebook Lite dziala bez problemow wiec dzieki poczekam na aktualizacje moze samo sie naprawi heh..

eee LogCat? co to takiego wiesz nie za bardzo siedze w tych tematach wiec moglbys to powiedziec w ludzkim jezyku? dla dziewczyny takie slownictwo jest ciężko zrozumiale :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zasłaniaj się płcią ^.^

 

Facebook Lite to to samo (mniej więcej) co jakbyś otworzyła go w przeglądarce.

 

LogCat to taki spis wszystkiego co robi telefon. Klik!

Ale darujmy to sobie ;) Wyczyść tylko dane aplikacji (tam gdzieś w ustawieniach masz) i może będzie śmigał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ejjj nie zaslaniam sie phii

 

hmm powiedzmy ze zrobilam to co napisales czyli wyczysc dane i powiem ci ze ruszylo go delikatnie a mowiac delikatnie mam na mysli ze po wlaczeniu aplikacji pojawia sie na 5s biale tlo potem wlacza sie zeby sie zalogowac.. po zalogowaniu sie pojawia sie czy wlaczyc logowanie za jednym dotykiem czy cos takiego mniejsza o to i na nowo znika a po wylaczeniu i wlaczeniu ponownie jest jak poprzednio czyli biale tlo..

 

jakies propozycje co z tym zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wywalił paczkę razem z ustawieniami i zainstalował jeszcze raz ;) Sam FB na telefonie nie mam od dłuższego czasu ale z tego co pamiętam nawet wcześniej raz na jakiś czas po aktualizacji potrafił się wysypać. Ja bym poczekał do następnej aktualizacji i korzystał z FB Lite/przeglądarki. No chyba, że koniecznie potrzebujesz jakiejś funkcji z tej apki ;)

 

 

 

ejjj nie zaslaniam sie phii

:smoke:

Edytowane przez Bonusso3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie cały czas aplikacją się wyłącza co jakiś czas i nie mam pojęcia co z tym zrobić. Próbowałem przeinstalować, zaktualizować itd. moim zdaniem mam za słaby telefon ale czy to jest przyczyna tego na 100% nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...