Skocz do zawartości
Shon1992

Dziwny pasek na ekranie

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam problem podczas ustawienia rozdzielczosci na full hd pojawia mi sie w grach,filmach itd. dziwny pasek dodam zdjecie ze znalezionego tematu w internecie ale problem wyglada identycznie niestety nie znalazlem rozwiazania moze ktos z tego forum mi pomoze dodam ze zmiana kabli i wylaczenie v-sync nic nie dalo najnowsze sterowniki tez nie pomoagaja ;/

Specyfikacja komputera:

 i5 3450

gtx 660ti

8gb ram

zalilacz cx500 crosair

plyta glowna asus p8z68v-lx

tv samsung UE40H6400 full hd 3d led

post-223602-0-21122800-1453917246_thumb.jpg

@Edit: jednak dzieje sie w kazdej rozdzielczosci

Edytowane przez Shon1992

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpalilem na integrze i to samo sie dzieje.... w biosie tego nie zauwazylem bo dzieje sie to przy szybkich scenach nie wiem jak to dokladnie napisaczmienilem kabel z hdmi/hdmi na dvi/hdmi i  nic nie dalo dodam ze tv ma 3 miesiace wiec raczej nie jego wina

Edytowane przez Shon1992

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam fhd czestotliwoscia sie bawilem w sterownikach nvidia 

polepszaczy raczej nie mam bo nic takiego nie znalazlem

probowalem i nie pomoglo :( 

wyczytalem w necie ze to mze byc przez listwe  ta od produ ale nie mam innej pisali cos zeby sprobowac na takiej bez tego bolca lub ze to grafika cos z vramem

co o tym myslicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...