Skocz do zawartości
gienq

Smartfon do biznesu (do 2500) zamiast iPhone 5s

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim, jestem tu nowy i od razu mówię o co chodzi. Aktualnie używam iPhone 5s, telefon jako tako jest w porządku. Tyle że:

- żeby coś wrzucić na telefon, muszę odpalać iTunes, co mnie niesamowicie irytuje

- potrzebny jest specjalny kabelek, nie wspominając że spooooro kosztuje (8 dych za półmetrowy zamiennik - wiem bo musiałem kupić)

- głupi dzwonek może mieć maks. 40 sekund - LOL

- nie da się wysyłać plików przez bluetooth na telefon z innym systemem - muszę wysyłać w mailu

 

I tak dalej... Owszem, jest bardzo szybki, elegancki, dopracowany. Dobrze mi się korzysta z jego klienta pocztowego. Ale to nie jest to.... no i nie mam Macbooka, więc posiadanie ajfona z Windowsem jest trochę pokraczne. Wiadomo, to się może sprawdzić w 90%. Ale mnie boli te 10 :/

 

Dlatego szukam nowego telefonu, głównie do biznesu, czyli mnóstwo maili, podróży (mapy), dokumentów Office, pdf-ów. Zależy mi na bardzo dobrym wyświetlaczu (do 5 cali, 5 z kawałkiem), aparacie (trzeba czasem strzelić fotkę dokumentu), a jeśli chodzi o bebechy to minimum 2 GB RAM. Nie ma dla mnie znaczenia czy bateria jest wymienna. Nie musi mieć slotu na kartę pamięci i nie musi być DUAL SIM. LTE to mus. Powinien być solidny, dobrze wykonany.

 

Byłoby fajnie, gdyby telefon miał porządne wsparcie producenta, to znaczy zapewnione aktualizacje przez następne 2 lata. Może być Windows Mobile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 5 cali masz Xperie Z5 Compact.

Powyżej 5 cali tak naprawę wybór masz ogromny bo wszystkie flagowe modele 2015.

Osobiście wstrzymałbym się jeszcze z 2-3 miesiące z zakupem bo nadchodzą nowe flagowce.

Edytowane przez GeMtin1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung Galaxy S6 edge posiada zarówno wyświetlacz 5.1 cala jak i bardzo szybki ośmiordzeniowy procesor. Dodatkowo 3 GB RAM zapewnia sprawną pracę we wszystkich aplikacjach. Atutem S6 edge jest rewelacyjny aparat fotograficzny CMOS 16.0 Mpix. Warto dodać, że istnieje również możliwość nagrywania filmów UHD 4K (3840 x 2160), 30 klatek/sekundę. 32 GB pamięci wewnętrznej powinna wystarczyć do zapisu zarówno filmów, zdjęć jak i dokumentów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...