Skocz do zawartości
RAIN MAN

Asus X55A - Brak dźwięku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z uzyskanie dźwięku w laptopie.

Otóż wydaje mi się że nie jest przełączone na kartę dźwiękową w nim.

Lub nie jest włączona opcja głośników tylko słuchawki lub aux.

System operacyjny to Windows 10 Home wersja 64 bitowa.

Uaktualnienie z Windows 8 także oczywiście wersja 64 bitowa.

Pobrałem i zainstalowałem sterowniki do karty dźwiękowej oraz najnowszą wersję kodeków k-lite codec 11.9.0 oczywiście full i 64 bit rzecz jasna.

Sterowniki pobrane zostały z strony producenta pod ten model laptopa i wersję systemu operacyjnego.

Dręczy mnie tylko jedno ale, czemu gdy próbuję odtworzyć jakiś film na laptopie obojętne w jakim formacie wówczas niema dźwięku.

Próbowałem tym systemowym odtwarzaczem czyli Windows Media Player.

Oraz także Media Player Classic i również VLC media player nie poskutkowało.

Lecz gdy próbuję odtworzyć jakiś filmik na internecie chociażby na youtube wówczas dźwięk jest.

Miałem zgrane filmy na pendrive gdzie je przerzuciłem na laptopa i dźwięku brak.

Lecz przy próbie odtworzenia na innym sprzęcie dźwięk jest więc pliki na penie na pewno nie są uszkodzone bo wszystkie po sprawdzeniu jak wspomniałem wyżej posiadają dźwięk i odtwarzają bezproblemowo.

Pozdrawiam i liczę na pomoc w rozwiązaniu problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...