Skocz do zawartości
magnus_111

Drukarka Samsung Xpress M2026W (SL-M2026W/SEE) czarno-biała

Rekomendowane odpowiedzi

To jest zwykła drukarka jak ma paść to padnie.( to nie jest np  stara HP1300 która waliła milion wydruków i nic )

W laserówkach niewiele już można poprawić i wydruk będzie ostry itd.. 

Ma łączność wi-fi a to dobra sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do czynienia z różnymi drukarkami laserowymi w pracy i Samsung to ostatnia firma jaką bym wybrał (miałem do czynienia z ~4 modelami tej firmy i nawet do kilku egzemplarzy jednego modelu), bo są najbardziej awaryjne/najsłabsze mechanicznie. Zaczynają po tysiącach wydruków zakleszczać itp. Najlepiej wypadają niestety HP (niestety, bo są drogie), ale HP mechanicznie są po prostu znacznie lepiej zrobione i trwalsze.

 

Z innych drukarek to odradzam Xerox (w środku praktycznie identyczna budowa co Samsung - byłem w szoku ... trwałość podobna, dopiero duże Xera potrafią zrobić dobrze). Do Kyocera zaczynam mieć zastrzeżenia. Z Ricoh nie mam problemów (ale wymaga lepszego papieru). Brother też OK.

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kyle HP1020 i klony to już nie ten rodzaj trwałych drukarek...  wyrabiajace się tryby napędu pieca po 30 tys wydruków...

np w 1320 sprzegło kłowe od podajnika papieru wytrzymuje ledwo 50k po czym się łamie ( jak ktoś nie wie jak to wymienić sposobem to trzeba pół drukarki rozbierać ) 

 

Coż to co do domu to nie bedzie już trwałe nie te czasy..  a jak ci się papier zacina to zmień papier na lepszy.

 

Xerox to Samsung i odwrotnie.. wyszły fajne małe i tanie 3010 z stałym bebnem... 12K wydruków i drukarka do kosza bo nic nie zrobisz.

Kyocera beben ceramiczny na 100k Wydruków ale wymaga dobrej jakości zamiennego tonera.Drukarki tez bardzo trwałe np FS1030

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..  a jak ci się papier zacina to zmień papier na lepszy.

 

 

Wiesz jak to w pracy - kupują najtańszy papier i nie pogadasz. Jednak na tym najtańszym papierze drukarki HP (np. P2055D) się nie zacinają jak Samsungi.

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...