Skocz do zawartości
daevi

Lapotopy Poleasingowe - Sprawdzone sklepy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Kupowałem w styczniu Lapka poleasingowego i przymieżam się do kupna kolejnego :) . Prośba o wskazanie sprawdzonych przez Was firm/sklepów które mają dobrą ofertę laptopów poleasingowych.

 

Interesuje mnie przedewszystkim duży wybór laptopów. Wczoraj przeglądałem ofertę sklepu AMSO i laptopy poleasingowe na Morelach. Morele dają dłuższą gwarancje o aż 6 miesięcy w przypadku laptopa który mnie interesuje (T420) z kolei AMSO ma dużo większy wybór, ale oferta nie jest już tak atrakcyjna np. pod względem Gwarancji, pozatym nie znam o Amso żadnych opinni z pierwszej ręki więc jak dla mnie transakcja u nich nie bedzie tak pewna jak w wspomnianych Morelach.

 

Będę wdzięczny za wskazanie sklepów lub firm które oferują laptopy poleasingowe z dużym wyborem laptopów - tanie/droższe modele. Jestem z okolic Warszawy, natomiast nie jest konieczne aby sklep był w moich okolicach.

 

Z góry dzięki za pomoc.

 

Pozdrawiam,

Daevi

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://shoplet.pl/  + ich konta na allegro.

Jeśli laptop ma jakieś poważniejsze wady, jest wystawiony na osobnej aukcji z numerem magazynowym i indywidualnym opisem. Nie ma rozrzutu, że wg opisu stan może być krańcowo różny.

Laptop od nich był też świetnie wyczyszczony. Nie było czegoś takiego, że stan odrzuca. 

Akurat ten 420 ma u nich cenę, jakby był że złota, chyba że to taki model.

 

Kupując takiego lapka pamiętaj, że klawiatura QWERTY to nie zawsze QWERTY (US).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w morelach t420. W opisie mial matryce 1366x768 ja dostałem w wersji 1600x900 co mi bardzo odpowiada. 

 

Dwa minusy - bateria do wymiany - lapek na niej wytrzymuje nie całą 20min..... i mało widoczna rysa na klapie. Ogólnie jestem zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś się decyduje na zakup takiego laptop to są dwie opcje do rozważenia:

1. Od jakiegoś prywaciarza co kupił parę sztuk i wiesz co kupujesz

2. Trochę droższe poleasingowe ze sprawną baterią i wyższą rozdziałką ekranu.

 

Moim zdaniem tylko w tych dwóch przypadkach masz pewność że kupisz coś w dobrym stanie.

 

Aha, T420 bym nie brał bo to straszna krowa jest. No ale fakt, może służyć jako młotek jak takowego nie masz pod ręką. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T420 ma mniejsze wymiary niż Dell e6420 z Twojej stopki :P

 

Jesli chodzi o design, to co kto lubi :P. Osobiscie ciesze sie ze design thinkpadów pozostał taki sam od czasów IBM :P

 

Takie pytanko w ramach tematu o lapkach. Instalował ktoś może Pillars of Eternity na hd3000 ?? Zastanawiam się czy na T420 bede mogl zagrac w ta gre. 

Edytowane przez daevi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś się decyduje na zakup takiego laptop to są dwie opcje do rozważenia:

1. Od jakiegoś prywaciarza co kupił parę sztuk i wiesz co kupujesz

2. Trochę droższe poleasingowe ze sprawną baterią i wyższą rozdziałką ekranu.

 

Moim zdaniem tylko w tych dwóch przypadkach masz pewność że kupisz coś w dobrym stanie.

 

Aha, T420 bym nie brał bo to straszna krowa jest. No ale fakt, może służyć jako młotek jak takowego nie masz pod ręką.

O to to to.

Jak coś pisać prv.

Coś tam mam zawsze

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kompik24.pl - sklep trochę droższy, ale pewny (w ciągu dobrych kilku lat kupiłem kilka sprzętów, laptop i 2 kompy Fujitsu, monitor Dell, żaden się jeszcze nie popsuł).

Edytowane przez suluben

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.notebookcheck.pl/Recenzja-HP-EliteBook-840.114943.0.html

 

Tylko warto podmienić matryce na FHD IPS

Zdajesz sobie sprawę ile kosztuje matryca IPS do 840? Bez sensu jest taka podmiana.

 

A znacie może sklep z poleasingowymi laptopami, gdzie sprzedawca wie co szprzedaje? Bo jak słyszę odpowiedź "zależy od konkretnej sztuki" to mnie krew zalewa. To jak kupowania kota w worku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bo to mało po zalaniu się trafia można tanio dostać ;)

Genialne...

 

Czyli kupować w ciemno? Ja pytam o konkretny model, a nie o hurt. Niech chociaż przedstawi wariant. Bo proste pytanie o model SSD chyba nie wykracza poza jakieś normy, nie?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba myślisz że firma odsprzedająca takie graty daje excele ze specyfikacją każdej sztuki... :D Ja jak jechałem do którejś firmy na warszawski Mordor to kończyło się na kilkunastu godzinach spędzonych na wynoszeniu złomu z piwnicy wśród których było na przykład 300 takich lenovo. Tyle że to trzeba potem przejrzeć, wyczyścić, sprawdzić czy w ogóle działa itd. Miałem werwę i mi się jeszcze chciało to sprawdzałem i spisywałem configi, ale po czasie to nie ma sensu, bo hurtowego klienta interesuje głównie stan, a dla detalicznego nie ma się co piep*** bo i tak głównie pytają "ile pan zejdzie" ;D Już nie mówiąc że tego jest taki volumen, że nikt nie będzie szedł dla Ciebie na magazyn, wybierał najładniejszej sztuki z pośród 900szt. i jeszcze brał go na bencha i sprawdzał jaki model ssd jest w środku :)

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pawelszabla napisał:

Jest sporo tych sprzętów, które poleasingowo są oferowane, w tym działa także Byd-Comp, w sprzedaży różne urządzenia, firma Lenovo ma sporo urządzeń biznesowych jak które po leasingu trafiają do sprzedaży.

Wypad spamer z tą reklamą, omijać szerokim łukiem tych handlarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...