Skocz do zawartości
angry

Mysz do 35zł

Rekomendowane odpowiedzi

Moja mysz gratis do laptopa się rozpada. Jaką kupić?

Przewodowa/bezprzewodowa jaka jest różnica?

Czy rozdzielczość ma jakieś znaczenie? Nie gram w dużo gier co wymagają celowania w coś, ale ślepa też nie jest fajna.

Dopasowana do dłoni to marzenie, obecnie mam małą na dłoń czterolatka.

Jaki model/firma godna uwagi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby to mało ale też coś fajnego się znajdzie w porównaniu z tą co mam.

Możecie mi powiedzieć czym się kierować?

 

I takie pytanie czy nano czytnik od myszki bezprzewodowej jest uniwersalny czy inny też będzie działał z myszką?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie brał bym Logiego B110 - prosta , przewodowa mysz .

 

Sam miałem kilka sztuk , za to odradzam model M90 - ma zauważalnie wolniejszy scroll niż B110 .

 

Od kilku dni użytkuję A4Tech N500F i też nieźle działa , scroll lepszy niż w M90 - wersja przewodowa do dostania w RTV EURO AGD za 40 zł , wersja przezprzewodowa 10 zł droższa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś różnica między bezprzewodową a przewodową oprócz plątającego się kabla?

Moje wymagania

do 35zł

żeby działała na wielu powierzchniach

żeby pasowała w miarę do dłoni

może posiadać dodatkowe funkcjonalne przyciski

może być bezprzewodowa

głównie do zwykłego użytkowania, nie gram w CSa i inne strzelanki

obowiązkowo USB

laserowa czy optyczna? nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz się zmieścić w 35 zł z myszką, 2 komplety aku i ładowarką?

 

Z czasem pracy na bateriach myszki mają duży rozrzut. Są Logitechy, które potrafią pracować pół roku na jednym ogniwie, tańsze myszki dwa tygodnie na dwóch bateriach AAA.

Gdyby była jakaś myszka bezprzewodowa w tym budżecie, która potrafi pracować pół roku na baterii, chętnie kupiłbym dla małolaty, bo znów przewód wyrwany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W podanym budżecie ciężko jest kupić sensowną przewodową myszkę, a ty szukasz bezprzewodowej która jest dużo bardziej skomplikowana w budowie. Zmień wymagania lub budżet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pitole 35 zł a spuszcza się jakby to było 10x więcej. Bierz co masz pod ręką, co ci pasuje do dłoni. W tych pieniądzach za bardzo nie masz co wymagać

 

Rozmawiamy o kimś kto jedzie na gratisie do laptopa. Który zapewne kosztował niewiele więcej. 

I mogę założyć się że zaraz będą strzały z [gluteus maximus] jak tani szit będzie się gubić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...