Skocz do zawartości
skill

Pomoc w wyborze smartfona

Rekomendowane odpowiedzi

Sony, akurat ten model odradzam. Samsung, jako, że to starsza wersja z 1,5GB ramu... to pozostaje ci HTC.

 

Możesz też zrobić inaczej, wziąć najdroższego z nich (sprawdź na allegro który najwięcej warty), sprzedać i kupić coś co Ci pasuje :P.

Ja tak zrobiłem. Wziąłem HTC M8s (Orange), sprzedałem i kupiłem Note 4 (Oczywiście dopłaciłem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiesz co właśnie też tak myślałem żeby zrobić, bo ten htc jest nawet spoko no tylko że przesadzili z tym prockiem snapdragon 400, na allegro cena 900zl, tylko pytanie czy ktoś to kupi

 

Możesz iść do lokalnego skupującego i zapytać się, ile Ci da za te modele (Na pewno masz paru, dwa że da Ci więcej, jakbyś pewnie u niego kupił telefon, trzeba po negocjować) lub wystawić na olx, allegro, ale tu wiadomo, raz czas, dwa nie wiadomo, czy kupią. Taki urok sprzedaży.

Edytowane przez NostradamuSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałbyś jeszcze napisać do czego on ma być, szczególnie jeśli chodzi o zużycie baterii, ekrany 2560 x 1440 niestety swoje żrą. Co prawda mój Note 4 wytrzymuje 3-4 dni standardowego użytkowania, jako telefon + czasem internet, zrobić zdjęcia, nagrać film. W innym przypadku - grania, nonstop online itd licz się z jednym dniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam ci Samsung Galaxy s4 Black Edition, mam go od 3 lat, powinien już stanieć do 1100, ale waty polecenia, nigdy mnie nie zawiódł, jest szybki, cieńki i wygodnie się trzyma, nie tak jak śliskie ze szkła smartfony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...