Skocz do zawartości
DeV_1L

Smartphone do1300zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! 

 

Ogólnie jestem żółtodziobem w sprawach telefonów i chciałbym spytac kogoś o radę w kwestii kupna jednego z nich. Jak już napisałem w tytule mój budżet to 1300zł. Najlepiej gdyby był on z firmy samsung (może być EWENTUALNIE jeżeli nie ma nic fajnego huawei albo lg ale błagam żadnych jabłek :D)

 

Co telefon mieć musi:

- Androida 

- Wyświetlacz Super AMOLED co najmniej 720 x 1280

- Musi mieścić się do kieszeni

- Żeby się nie zacinał (nie chodzi o bardzo wymagające gry. Chciałbym by wszystko działało płynnie przy przeglądaniu internetu i graniu w coś pokroju hill climb racing)

- Obsługa LTE 4g (chyba dobrze napisałem...)  

- Dostępność z magazynu z sklepów tj. Saturn, Media Markt, Media Expert, RTV - AGD

- Nagrywanie filmów w FHD

- Bluetooth

 

Miłoby gdyby:

 

- Jednak gdyby wyświetlacz był w FHD

- Lampa błyskowa w aparacie

- Bateria trzymała przy normalnym użytkowaniu (godzinę poprzeglądam internet, chwile porozmawiam i pogram - takie podstawowe czynności) 2 dni lub więcej :P

- coś około 10 gb pamieci dla użytkownika???

- Żeby było to coś nowszego co jeszcze otrzymuje aktualizacje itp.

 

Dla tych co już przeczytali moje wypociny zapraszam do udzielenia mi odpowiedzi :P!

Dziękuję

 

EDIT: Chciałem kupić samsung galaxy s5 neo ale już nie mieli więc zastanawiałem się nad j7/j5/a5 ktoś może ma te modele i się wypowie?

Edytowane przez DeV_1L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! 

 

Ogólnie jestem żółtodziobem w sprawach telefonów i chciałbym spytac kogoś o radę w kwestii kupna jednego z nich. Jak już napisałem w tytule mój budżet to 1300zł. Najlepiej gdyby był on z firmy samsung (może być EWENTUALNIE jeżeli nie ma nic fajnego huawei albo lg ale błagam żadnych jabłek :D)

 

Co telefon mieć musi:

- Androida 

- Wyświetlacz Super AMOLED co najmniej 720 x 1280

(...)

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Super_AMOLED#Telefony_z_ekranem_Super_AMOLED

 

Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...