Skocz do zawartości
kaczor112

Problem z kartą R9 280X

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z kartą, 2 dni wcześniej zaczęła wywalać bluescreeny w grach, ale było to dość sporadyczne, aż do dziś kiedy po 10 sec po uruchomieniu gry wywalał blueescreeny po każdym uruchomieniu jakiejkolwiek gry wiedźmin 3, wot czy Fifa 16. Dodam, że karta podczas przeglądania neta czy robienia coś na pulpicie nic nie wywala jest ok. To też odpiąłem kartę i sprawdziłem czy na zintegrowanej nie będą się dziać takie rzeczy i nic podobnego się nie dzieje to też rozebrałem kartę na części ente i zauważyłem ze 8 z 12 kości pamięci są okopcone.Tu moje pytanie czy opłaca się to naprawiać czy kości mogą być spalone czy tylko same ścieżki, bo znam jeden serwis który by mi te ścieżki poprowadził na nowo ale nie wiem czy się opłaca i czy właśnie kości nie są już też do wyrzucenia. Bo mam dylemat czy ratować ją czy wyrzucić. Tutaj są zdjęcia owych pamięci:
http://imgur.com/a/BItP8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość damian25

Co to za karta .Sprawdz render gpu-z  czy lata dobrze

Fizycznie wymieniać to sie tam nie opłaca bo karta to ma wartośc 600zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MSI TWIN FOZR, jak znajdę pastę termo to na nowo ją poskładam i zobaczę w gpuz jak mówisz.

Już w sumie pogodziłem się z myślą, ze będę musiał kupić 1060 albo 480.

 

EDIT: karta poskładana pasta wymieniona, nie daje już teraz nawet obrazu na monitor - no cóż to chyba leci już definitywnie do kosza z elektroniką, do czasu wymiany karty lecę na zastępczej gtx 460 i wszystko śmiga więc zasilacz też jest zdrowy bo też podejrzewałem wcześniej o psikusy karty.

Edytowane przez kaczor112

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...