Skocz do zawartości
tomasko

Wymiana szybki digitizer w Nokia 535

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Znana pewnie nie jednemu sytuacja ... pękła mi szybka w noki lumia 535

Wsiadając do samochodu zapomniałem z tylnej kieszeni wyciągnąć telefon i siadłem na niego no i pękła szybka.

Chcę kupić digitizer do mojego telefonu , ale nie podróbkę , bo słyszałem od kilku że one po kilku tygodniasz siadają.

Więc wole oryginał za około 100zł.

Znalazłem tylko ten sklep , ale powiedzieli w tym sklepie że mojej wersji szybki w tej chwili nie mają.

Moja stara szybka była - CT2S

http://old.magboss.pl/ekran-dotykowy-microsoft-lumia-535-lumia-535-dual-sim-(oryginalny),a,pl,40205.html

 

Mam do was pytanie jakie sklepy , albo gdzie znajdę sklep z oryginalną szybką?

 

Z góry dzięki :)

Edytowane przez tomasko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK.

Wielkie dzięki za wasze opinie.

Mam znajomego , który chce sprzedać prawie nowego Samsung galaxy S2 i9105 za 300 zł.

Do telefonu daje jeszcze całe oryginalne pudełko z wszystkimi kablami i ciekawą ekstra baterią. Jest inna bo dużo mniejsza i jest wbudowana w dodatkowa tylnią obudowę ... Działa to tak że bez wymiany baterii dopina się tylnią klape (drugą) i mamy jeszcze przez jakisz czas działający telefon.

Mam do was pytanie czy warto kupić go za 300 zł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślimy że jak chcesz wtopić pieniądze to sobie kup s2 z tą "extra super" baterią za 300 zł gdzie telefon wart jest 150. Android to nie Windows Phone który nie posiada za grosz funkcji i beznadziejny interfejs że działałoby to nawet na ziemniaku. Na s2 nie dośc że Android jest sprzed kilku lat to jeszcze na dwóch słabych rdzeniach i 1 gb ramu, telefon będzie zwyczajnie chodził wolno. Z mojej strony EOT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...