Skocz do zawartości
z3l

Klient pocztowy - jaki wybrać

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

wraz ze wzrostem zaawansowania mojej pracy, thunderbird powoli przestaje spełniać moje oczekiwania, albo po prostu nie potrafię znaleźć odpowiednich rozszerzeń :( Stąd chciałem popatrzeć za czymś innym, ale jest tyle tych programów, że nie wiadomo, co wybrać i czy będzie miało odpowiednie funkcjonalności. Tak naprawdę potrzebuje banalnych rzeczy, a ciężko to znaleźć.

 

Czego wymagam:

- minimum 3 skrzynki pocztowe (2xGoogle + nazwa.pl)

- integracja z kontaktami Google

- pokazywanie ZAWSZE czy dana wiadomość zawiera załącznik (W Thunderbirdzie jest jakiś bug, od 2006 roku, który czasami nie wyświetla ikony załącznika przed włączeniem wiadomości - no cholernie irytujące, zważając na fakt, że mam tych załączników sporo, albo konwersacje po 20 maili, w których mam 2 załączniki i chce je szybko znaleźć)

- brakuje mi dodatkowych kolumn (dodałem sobie za pomocą ColumnsWizard w TB), pt. firma czy projekt. CW pozwala zaciągać rzeczy tylko z nagłówków maili. Dodatkowe informacje mogą być przechowywanie lokalnie (a fajnie by było w chmurze, żebym mógł mieć na różnych urządzeniach).

- opcjonalnie - przy zamykaniu programu fajnie by było mieć wyświetloną listę maili, które przyszły od ostatniego uruchomienia. Takie szybkie sprzątanie na koniec dnia pracy.

- opcjonalnie - integracja z kalendarzem Google

 

Jak widać, nie za duże wymagania, a ciężko coś znaleźć :(

 

Za wszelkie rekomendacje tudzież podpowiedzenie, jak coś takiego osiągnąć w TB będę bardzo wdzięczny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...