Skocz do zawartości
prozeropro

Ultimate 7i Win i karta pamięci 128gb

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym dowiedzieć się, czy istnieje możliwość, że mój tablet (Lark Ultimate 7i Win) obsłuży karty SDXC o pojemności 128gb. Nigdzie na internecie nie mogę znaleźć o tym informacji, a jeśli już coś znajdę, to zazwyczaj jakieś głupoty w stylu, że obsługuje jedynie 32gb (co nie jest prawdą, ponieważ mam teraz w nim kartę 64gb i działa normalnie, moge zapelnic i odczytywac dane z calych 64gb karty), a Lark niestety nie podaje na stronie swojej informacji o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Próbowałem kontakowac się z firmą Lark, ale niestety 0 odzewu

2. A właśnie ze głupoty, firma oficjalnie podaje tylko tyle, ze tablet ma czytnik kart sd i tyle, jedynie kilka zagranicznych stron podaje, ze tablet obsługuje jedynie 32gb, ale jak wspomniałem mam teraz kartę sandiska ultra 64gb SDXC i mam zapełnione teraz 50gb. Wszystko działa normalnie, nie gubi żadnych danych, nie ma żadnych problemów.

Edytowane przez prozeropro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Próbowałem kontakowac się z firmą Lark, ale niestety 0 odzewu

2. A właśnie ze głupoty, firma oficjalnie podaje tylko tyle, ze tablet ma czytnik kart sd i tyle, jedynie kilka zagranicznych stron podaje, ze tablet obsługuje jedynie 32gb, ale jak wspomniałem mam teraz kartę sandiska ultra 64gb SDXC i mam zapełnione teraz 50gb. Wszystko działa normalnie, nie gubi żadnych danych, nie ma żadnych problemów.

 

Nadal nie rozumiesz mechaniki sprzedaży i deklaracji producenta. Życzę ci abyś na własnej skórze dowiedział się co znaczy odpowiedzialność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A rozumiesz, że Lark NIE PODAJE ŻADNYCH INFORMACJI DLA PRZECIĘTNEGO UŻYTKOWNIKA? To o jakich ty deklaracjach gadasz? Po prostu chciałem się dowiedzieć, jaka tam karta może wejść, bo może ktoś ma info jaki tam siedzi czytnik kart microSD lub coś w tym stylu i można by było wtedy sprawdzić, jakie to karty obsługuje (jaka pojemność). A tak po za tym - czytnik może mieć problem z obsługą kart np. konkretnej firmy, albo kart z szybkimi interfejsami UHS-3 czy coś w tym stylu, a nie z obsługiwanymi pojemnościami, miałem taką kartę kiedyś o pojemności 2gb, że nawet moja Lumia która obsługuje karty 256gb jej nie obsługiwała, a Samsung Monte sprzed 6 lat już tak. To co, M$ miał napisać, że Lumia 650 obsługuje tylko karty o pojemności poniżej 2gb? Bez jaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...