Skocz do zawartości
xDCriss

Zotac GeForce GTX1070 AMP Extreme a chłodzenie wodne

Rekomendowane odpowiedzi

Witam powoli zbieram się z zakupem nowej grafiki i wybór padł prawdopodobnie na Zotac GeForce GTX1070 AMP Extreme. Kuszą w niej osiągi jakie ma prosto z pudełka, wysoka możliwość podkręcenia oraz 5 letnia gwarancja. I mam pytanie właśnie odnośnie gwarancji, czy ktoś wie jak ZOTAC patrzy na chłodzenie wodne ? Uznają mi gwarancję po zdjęciu fabrycznego chłodzenia? Fajnie jak by wypowiedział się ktoś kto miał doświadczenie z gwarancjami w tej firmie.

Pozdrawiam xDCriss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem kilka stron z testami i nigdzie nie widać naklejek na śrubach, więc teoretycznie możesz zdejmować chłodzenie, tylko moim zdaniem nie ma sensu bawić sie w LC przy tych układach bo oryginalne chłodzenie jest ciche i chłodzi całą elektronikę, a z tego co patrzę to nie ma na nią bloków typu Fullcover i zabawa z małym na samo GPU przyniesie odwrotne skutki do planowanych.

 

Sam mam bardzo wydajne LC i od czasów GTX670 nie woduję już kart graficznych bo są ciche i chłodne, no i mają te głupie plomby :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie sam wczoraj przeglądałem bloki i nie znalazłem żadnego :( Pisałem nawet do EK i mówili źe nie mają w planach robić fullcovera pod ten model. A wodować chciałem raczej ze względów wizualnych, takie moje małe marzenie :D no i oczywiście na twardych rurkach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...