Skocz do zawartości
Neris

AKG K240 MK II i sklep morele

Rekomendowane odpowiedzi

Serdecznie ostrzegam przed zakupem tych słuchawek w tym sklepie. Przed zamówieniem pytałem czy to na pewno te słuchawki ponieważ zauważyłem w komentarzach, że komuś przysłali model AKG K240 Studio. 

 

http://imgur.com/a/3kRSU

 

Będąc upewnionym, że nic złego się nie stanie i że to był jednorazowy wypadek tego sklepu - zamówiłem wraz z zestawem PC 13 października. Widziałem, że cena AKG K240 MK II w innych sklepach jest niższa ale miałem zaufanie do morele i nie chciałem płacić i czekać na oddzielną przesyłkę z innego sklepu. Na fakturze na mailu wszystko się zgadzało - AKG K240 MK II, więc nie miałem żadnych obaw. 

No i dostałem AKG K240 Studio. 20 października w czwartek złożyłem reklamacje, w piątek 21 zostałem zapytany kiedy będzie mógł kurier się zjawić ale wiadomość dostałem o godzinie 18, więc dopiero w poniedziałek zostałem poinformowany, że kurier będzie we wtorek. Wysłałem do nich te słuchawki na reklamację we wtorek, a w środę dostałem wiadomość że otrzymali je w centrali o godzinie 14. Na tej ich obsłudze w formie zapytań dostałem odpowiedź we wtorek, że słuchawki właściwe zostaną wysłane po otrzymaniu przez centralę słuchawek reklamowanych - zero informacji od środy pomimo zapytania w czwartek i zapytania dzisiejszego (piątek). 

 

Mając już dość zadzwoniłem dzisiaj na biuro obsługi klienta i zaczęli się tłumaczyć weryfikacją czy produkt nie był używany (po co miałem używać produktu którego nie chciałem, więc wyłożyłem Pani że ich nie używałem). Oczywiście przed środą ich nie dostanę, ponieważ wtorek jest dniem wolnym od pracy. Zamówienie składałem 13 października. Mamy 28 października. Słuchawki może dostanę 2 listopada, ponieważ 1 listopada to dzień wolny od pracy, więc na 31 października też bym nie liczył. Kpina z klienta.

 

Dzisiaj sprawdziłem jeszcze raz stronę słuchawek na morele i po raz 3 usunęli mój komentarz informujący o dochodzeniu do pomyłek przy zamówieniu słuchawek AKG K240 MK II. To chyba wystarczająca przestroga.

 

Ten post zamieściłem też na forum audiofanatyk i tam też zdarzył się taki przypadek. Także jeszcze raz serdecznie ostrzegam. Nie dość, że mylą słuchawki to wersję Studio sprzedają po cenie wyższej (419zł, powinna być w okolicach 300zł) niż zazwyczaj droższe MK II (360-400zł).

Edytowane przez Neris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...